Богоугодні хохли славлять російського царя

Значення томосу про автокефалію перебільшують?

Та навіщо нам той томос, зайнятися більше нічим? Церква поза політикою! У нас світська держава. А я взагалі атеїст, не розумію, що відбувається і розуміти не хочу.

П'ятий рік війни. Десь на Західній Україні в схронах... Ой, ні, не в схронах. У храмі Української православної церкви Московського патріархату. Маленькі українці щирою українською виводять пісні в честь героїв, які загинули за Україну в війні з Росією... Ой, ні, не на честь героїв. На честь святих РПЦ - сім'ї царя Російської імперії Романова.

На цьому мракобіссі не було жодного розсудливої ​​людини, яка встала б і сказала: "Люде! Чи ви подуріли?"

Це неможливо! - скажете ви. Невже на цьому мракобіссі не було жодного розсудливої ​​людини, яка встала б і сказала: "Люде! Чи ви подуріли?" Але ні, не було таких.

Повний зал народу. У вихідних білих сорочках, поголені, причесані, сидять богоугодні хохли з ошатними жонками і славлять російського царя. Зуби дракона, з яких проростають на нашій землі ворожі воїни, це не казка, а бувальщина про російську церкву в Україні.

Значення томосу про автокефалію Української церкви з Константинополя важко переоцінити. Так, сам по собі він не перетворить хохлів в українців, але, принаймні, можна буде сподіватися, що не проростуть нові зуби дракона.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Мирослава Ґонґадзе Головний редактор і керівник Української служби "Голосу Америки"
Віктор Каспрук Політичний аналітик
Тарас Возняк Культуролог, директор Львівської галереї мистецтв ім. Б. Возницького
Євген Іхельзон Засновник проекту "Я люблю Азію"
Сашко Даниленко Мультиплікатор, художник
Погода