Поліція знову стала мєнтами

Кислота була такої сили, що фара машини розплавилась за кілька хвилин

Нападника на херсонську активістку Катерину Гандзюк бачили за пару днів до нападу. Місцеві жителі кілька разів телефонували в поліцію, повідомляючи, що коло будинку Каті перебувають дивні люди. Від місцевих правоохоронців не було жодної реакції. Пізніше, після нападу, батько бачив нападника, який облив Катю. В день, коли стався напад, свідки намагалися кілька разів надати інформацію поліції про те, як виглядає нападник. Але поліція не взяла в роботу ці покази.

Мєнти повністю провалили перший найважливіший день розслідування. Досі не проведена експертиза речових доказів. Ніхто не знає, який розчин вилили на Катю. А це суттєво впливає на подальші хімічні реакції в її організмі. Усе це свідчить що місцева поліція саботує розслідування і покриває злочинця. Довіри до них немає жодної.

Поліція саботує розслідування і покриває злочинця

Саме тому міністр МВС Арсен Аваков зобов'язаний у найкоротші терміни розібратися в ситуації та покарати всіх винних місцевих мєнтів за провал першого дня слідства. Це його персональна політична відповідальність.

Тепер про сам напад. На Катю вилили літр кислоти. Кислота була такої сили, що фара машини, біля якої вона стояла, розплавилась за кілька хвилин. Покидьок цілився в обличчя. Катя чудом встигнула відвернутися і основний "удар" прийшовся на спину та руки. Наразі її стан стабільно важкий, але загрози життю немає.

Віктор Таран, для Gazeta.ua

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Майкл Дракман Директор Міжнародного республіканського інституту в Україні
Дар'я Лазарєва Експертка відділу клімату та транспорту ГО "Екодія"
Юрій Ніколов Співзасновник видання "Наші гроші"
Брайан Вітмор Cтарший науковий співробітник Atlantic Council
Іван Сидор Священник, секретар-референт Київської єпархії ПЦУ