Коли мажорів почнуть карати за смертельні ДТП?

Зайцеві-островські нічого не бояться, бо все можна "порішати"

П'яне бидло знову вчинило страшний злочин - вбило дитину на переході. А знаєте чому їх так багато? Тому що ці зайцеві-островські нічого не бояться.

В Україні фактично відсутній принцип "невідворотність покарання за вчинений злочин". Це призводить до того, що громадяни не бояться порушувати закон, оскільки кожен з них знає людей, через яких можна "все порішати". Влаштувати дитину поза конкурсом у садочок, виграти тендер, отримати водійські права, уникнути покарання за скоєний злочин. Тому "злочинці" і ведуть себе так нахабно.

Хабар дозволить стати тверезим, офіційно на папері зменшити швидкість, зробити винними в аварії пішоходів. От тільки життя убитих хабар не дозволить повернути.

За останні роки контроль за безпекою на дорогах фактично припинився. І хоча патрульна поліція виконує свої обов'язки, але їх не достатньо для того, щоб контроль був комплексний та повноцінний.

Кожне подібне ДТП має закінчуватися максимально суровим вироком для винуватця трагедії, а інформація про це має максимально поширюватися у ЗМІ

Кожне подібне ДТП має закінчуватися максимально суровим вироком для винуватця трагедії, а інформація про це має максимально поширюватися у ЗМІ. Це призведе до того, що кожен з водіїв усвідомить одну просту істину – "відкупитися не вийде". Це автоматично призведе до їхнього самоконтролю, а отже і до зменшення порушень на дорогах.

Є надія, що карати почнуть з осені, коли запустять систему автоматичного відео-контролю.

Штрафи мають стартувати від 1000 доларів. А порушників мають позбавляти прав на тривалий період.

Також для порушників потрібно підвищувати максимальний термін ув'язнення.

Віктор Таран, для Gazeta.ua

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Тарас Антипович Письменник, сценарист
Погода