Путін намагається продати Трампу свою неадекватність

Кремль "клеїть дурня"

Виходить, що у Дональда Трампа і Володимира Путіна інтереси не збігаються. Американський президент хотів би вивести переговори на глобальний рівень, але Путін до цього чомусь не готовий. Або у нього немає бажання.

У російського президента інше маніакальне бажання - щоб проти Росії скасували санкції. При цьому він робить вигляд, що не розуміє, про що йде мова і чому ці санкції призначили. Або ж це пропагандистська установка - робити вигляд, що нікому нічого не зрозуміло. Це називається "клеїти дурня". Російська сторона робить вигляд, що скасування санкцій - це шлях до початку діалогу. У всякому разі, це видно із заяв класичних російських пропагандистів, - пише Костянтин Боровий для "Обозреватель".

Російська сторона робить вигляд, що скасування санкцій - це шлях до початку діалогу

Насправді домовлятися нема про що. І хоч Трампу теж потрібен піар-результат, що він світовий лідер, що в такій складній ситуації він зустрічається навіть з Путіним, але переговори треба було б скасувати. Їх і так перенесли з перших чисел липня, тому що до того моменту сторони ні про що не домовилися. Схоже, що і зараз немає ніяких домовленостей.

Путін намагається продати Трампу свою неадекватність. Це теж така відома пропагандистська установка. Ось я такий страшний і неадекватний, тому з нами краще домовлятися, ніж сваритися. Але на цю вудку вже ніхто не клює. Якщо ви неадекватний і з вами марно про щось домовлятися, то який сенс в переговорах?

Трамп повинен відмовитися від зустрічі з Путіним

Було б правильно, якби Трамп все зрозумівши, просто відмовився від зустрічі з Путіним. Тому що ніяких відчутних результатів не очікується. За заявою Москви видно, що вони хочуть просто посвітитися. Путін же до такої міри в ізоляції, що з ним і журналісти не особливо рвуться робити інтерв'ю. Йому ж прикро! А Путіну потрібен ефект присутності. Показати своїм виборцям в Росії, мовляв, він дуже крутий, бо бере участь в переговорах на рівних із самим Трампом.

Чи потрібно це самому Трампу? Мені здається, що не дуже. Адже дискредитуючий фактор від такої зустрічі буде сильніший. Чесні політики, коли бачать, що їм морочать голову, намагаються якось використовувати, просто роблять заяви, що така зустріч їм нецікава. Адже якщо Путін вимагає, щоб за ним визнали право не виконувати міжнародні угоди, то який тоді сенс з ним зустрічатися?

Передруковується з дозволу редакції "Обозреватель"

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Єгор Стадний Директор аналітичного центру CEDOS
Олександр Поліщук Військовий дипломат, аналітик Фонду "Майдан закордонних справ"
Андрій Таїцький Викладач англійської мови. Працює у В'єтнамі
Сергій Тарута Народний депутат, лідер партії "Основа"
Вероніка Мудра Голова громадської організації "Біла Стрічка"
Погода