Україна має стати небезпечним місцем для Путіна. Тоді звільнимо Сенцова

Треба рвати шаблони

Нам потрібні перемоги. Не безпорадна Людмила Денісова під воротами колонії "Білий ведмідь", де утримують Олега Сенцова, а результат. Хіба не було зрозуміло з самого початку, що на території Росії з їх системою ГУЛАГів ми гратимемо за їхніми правилами? Хіба не ясно було, що обіцянки Путіна – те ж саме, що і обіцянка безпечного коридору під Іловайськом? Вибачте, але ось це ось: ми намагалися-намагалися, але у нас нічого не вийшло - це нісенітниця!

Сила Путіна в перемогах. Його електорат – маленькі люди з дупи світу. Вони не пам'ятають минулого, у них немає майбутнього. Єдине, що хоч якось прикрашає їхні безглузді, отруєні убогістю, злістю і алкоголем життя – вони росіяни, а росіяни завжди перемагають.

У Росії працює примітивний інстинкт родового племені – вождь до тих пір вождь, поки він найсильніший

Нам це смішно, але вони сидять у своїй Твері й радіють, що Овечкін забив гол, Білан виграв Євробачення, а перед Кадировим знову хтось вибачився. І звичайно ж, джерело перемог - великий Путін. Але тут є важливий момент. У Росії працює примітивний інстинкт родового племені - вождь до тих пір вождь, поки він найсильніший. Варто вождю кілька разів промахнутися і він ризикує втратити владу.

Завдання України – стати небезпечним місцем для Путіна. Місцем, де можна програти. Для цього потрібні перемоги над Росією. У цьому контексті поїздка Денісової - слабкість. Картинка для західних політиків? Так вони давно все знають і їм по-барабану. Їдуть на Кубок світу і марширують з Путіним 9 травня на Красній площі.

Треба запросити Квентіна Тарантіно і зняти за сценарієм Сенцова фільм

Нам потрібна картинка не для політиків, а для американських домогосподарок. Щоб вона потрапила в кожен будинок. Треба рвати шаблони і перехоплювати ініціативу. Наприклад, запросити Квентіна Тарантіно і зняти за сценарієм Сенцова фільм. У головних ролях: Том Круз, Леонардо Ді Капріо і Скарлет Йоганссон. Музику пише Олександр Деспла. Оператор - Роджер Дікінс. Заплатити будь-які гроші, але зняти такий фільм. Від цього фільму було б на порядок більше шуму, ніж від кількох десятків активістів у декількох десятках міст. Преса, ток-шоу, номінації на "Оскар". Може, навіть Трамп написав би який-небудь твіт.

Тоді Сенцова довелося б відпустити. Жалюгідним і безпорадним виглядав би Путін, а не Денисова.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Мирослава Ґонґадзе Головний редактор і керівник Української служби "Голосу Америки"
Віктор Каспрук Політичний аналітик
Тарас Возняк Культуролог, директор Львівської галереї мистецтв ім. Б. Возницького
Євген Іхельзон Засновник проекту "Я люблю Азію"
Сашко Даниленко Мультиплікатор, художник
Погода