Трампа не бентежать анексія Криму та залитий кров'ю Донбас

Безпрецедентна зрада України і США

Трампісти пишуть, що це всього лише стандартна ситуація: американські президенти не гребували зустрічатися з радянськими диктаторами, чому б і Трампу з Путіним не зустрітися. Це не так. Ситуація безпрецедентна.

Лідери США зустрічалися з комуністичними бонзами за абсолютно інших обставин. Це був вимушений військовий союз проти страшного ворога (Сталін - Рузвельт), десталінізація в СРСР (Хрущов - Ейзенхауер, Кеннеді), розрядка і гельсінкський процес (Брежнєв - Ніксон, Форд, Картер), Перебудова (Горбачов - Рейган, Буш). Таким чином, після Другої світової війни американські лідери зустрічалися з радянськими генсеками тільки тоді, коли ті відходили від жорсткого сталінського курсу і орієнтувалися на мирне співіснування. Не можна навіть уявити, щоб Рейган став зустрічатися з Брежнєвим після вторгнення в Афганістан. Зараз все навпаки. Трампа не бентежать анексія Криму та залитий кров'ю Донбас.

Проводити з Путіним цілком дружню зустріч - значить заохочувати його на продовження агресії

Путін веде відразу кілька агресивних воєн: в Україні, Сирії, гібридну проти Заходу. Він практично офіційно оголошений міжнародним терористом (після вердикту у справі Литвиненка, збитого Боїнга, отруєння Скрипалів і т.д.). За час правління він довів, що не дотримується жодних домовленостей і бреше, як дихає. У цій ситуації проводити з Путіним цілком дружню зустріч (а такою вона буде, судячи з висловлювань представників Білого дому) - значить заохочувати його на продовження агресії та інші злочини. Це удар по миру і безпеці на землі. Зрада не тільки України, а й інтересів самих США.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Андрій Римарук Ветеран, працівник фонду "Повернись живим"
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Погода