США дешевше лишити Росію догнивати, щоб потім підібрати залишки

РФ входить в зону турбулентності

У Росії Путін сумує за довірою: "Нехтування існуючими нормами і втрата взаємної довіри може накластися на непередбачуваність, турбулентність колосальних змін. Такий збіг чинників може призвести до системної кризи, з якою світ ще не стикався".

Про турбулентность він правильно каже. Турбулентність буде і торкнеться його найбезпосереднішим чином. Протягом останніх десятиліть світ трясе з однієї причини: він стає глобальним, об'єднується і прагне до єдиного центру управління. Що б там не казали про багатополярність, але полюс є тільки один - США. Саме тому в Кремлі так підгорає від санкцій. Санкції реально працюють і б'ють дуже боляче.

Ворожі США режими повільно, але впевнено падають

У ворогів США більше не виходить відсиджуватися в безпеці на своїй території. Саддам Хуссейн, Хосні Мубарак, Муаммар Каддафі, Куба, а на підході Сирія, Іран, Венесуела - ворожі США режими повільно, але впевнено падають один за одним. Інтеграція в американський спосіб життя через модну сучасну культуру робить будь-яке суспільство маленькою філією Держдепу і ніхто не в силах це змінити.

І турбулентність, і колосальні зміни - все це зовсім скоро буде, але не в світі, а в Росії

Час Росії ще не настав тільки тому, що це величезна і токсична країна. Дешевше залишити догнивати, щоб потім підібрати те, що від неї залишиться. Але ж настане! Обов'язково настане. І тоді буде і турбулентність, і колосальні зміни. Це Путін правильно каже. З одним уточненням: вся ця турбулентність буде не в світі, а в Росії. Світ цього навіть не помітить, настільки мізерний вплив сучасної РФ на світову економіку.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Олексій Арестович Військовий експерт
Сергій Сингаївський Письменник, перекладач
Євген Клопотенко Кулінарний експерт
Дмитро Кулеба Дипломат
Погода