США дешевше лишити Росію догнивати, щоб потім підібрати залишки

РФ входить в зону турбулентності

У Росії Путін сумує за довірою: "Нехтування існуючими нормами і втрата взаємної довіри може накластися на непередбачуваність, турбулентність колосальних змін. Такий збіг чинників може призвести до системної кризи, з якою світ ще не стикався".

Про турбулентность він правильно каже. Турбулентність буде і торкнеться його найбезпосереднішим чином. Протягом останніх десятиліть світ трясе з однієї причини: він стає глобальним, об'єднується і прагне до єдиного центру управління. Що б там не казали про багатополярність, але полюс є тільки один - США. Саме тому в Кремлі так підгорає від санкцій. Санкції реально працюють і б'ють дуже боляче.

Ворожі США режими повільно, але впевнено падають

У ворогів США більше не виходить відсиджуватися в безпеці на своїй території. Саддам Хуссейн, Хосні Мубарак, Муаммар Каддафі, Куба, а на підході Сирія, Іран, Венесуела - ворожі США режими повільно, але впевнено падають один за одним. Інтеграція в американський спосіб життя через модну сучасну культуру робить будь-яке суспільство маленькою філією Держдепу і ніхто не в силах це змінити.

І турбулентність, і колосальні зміни - все це зовсім скоро буде, але не в світі, а в Росії

Час Росії ще не настав тільки тому, що це величезна і токсична країна. Дешевше залишити догнивати, щоб потім підібрати те, що від неї залишиться. Але ж настане! Обов'язково настане. І тоді буде і турбулентність, і колосальні зміни. Це Путін правильно каже. З одним уточненням: вся ця турбулентність буде не в світі, а в Росії. Світ цього навіть не помітить, настільки мізерний вплив сучасної РФ на світову економіку.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Мирослава Ґонґадзе Головний редактор і керівник Української служби "Голосу Америки"
Віктор Каспрук Політичний аналітик
Тарас Возняк Культуролог, директор Львівської галереї мистецтв ім. Б. Возницького
Євген Іхельзон Засновник проекту "Я люблю Азію"
Сашко Даниленко Мультиплікатор, художник
Погода