Німеччина зрадила Україну

600 тисяч срібняків Герхарду-Іуді Шредеру

"Північний потік - 2" можна порівняти тільки з мюнхенською змовою. Причому за великим рахунком, коли відбувалася здача інтересів Чехословаччини з боку політиків Англії і Франції в 1938 році, вони себе виправдовували тим, що так намагаються світову війну якось відтягнути або запобігти їй.

А тут взагалі, крім корисливих інтересів великого бізнесу німецького і, відповідно, корисливого інтересу російського політичного і бізнес-олігархату, взагалі нічого немає.

Ця реальна зрада інтересів України очевидна зовсім, яку чинять на наших очах німецькі політичні та бізнес-еліти. Зрозуміло абсолютно, що слова Путіна про те, що через Україну теж буде йти газ, якщо це вигідно, - це просто абсолютно блеф, ніщо за ним не стоїть.

У будь-який момент Путін скаже, що це більше не вигідно економічно, і цей канал перекриють.

Меркель чітко розуміє: розмови про те, що інтереси України з доброї волі добренького пана Путіна врахуються, - це, як то кажуть, розмови на користь бідних

А що з цьго випливає? Після цього відбувається подальше ослаблення політичне, військове позицій України та підвищення загрози активізації російської агресії проти неї.

Німецькі еліти не можуть це не розуміти, Меркель далеко не новачок у політиці, прекрасно знає Володимира Путіна. Вона абсолютно чітко розуміє: розмови про те, що інтереси України з доброї волі добренького пана Путіна врахуються, - це, як то кажуть, розмови на користь бідних. Природно, нічого цього не буде, вірити Путіну не можна ні на гріш, ми це прекрасно знаємо. Так що це жахлива ситуація.

Ми тут в Берліні проводили акцію біля Бранденбурзьких воріт, Форум російськомовних європейців, за підтримки багатьох українців. Із Москви приїжджала відомий еколог і політик Євгенія Чирикова, яка активно протидію проекту "Північний потік - 2". Тому що він матиме не тільки політичні, але й жахливі екологічні наслідки. Ми протестували, багато німців підходили, висловлювали своє розуміння ситуації. Ми пояснювали, що це дійсно результат найпотужніших лобістських зусиль корисливо зацікавлених в цьому проекті людей з політичної і бізнес-еліти, не тільки Шредера, його участь як би відкрита, але і таємно брали участь в цьому багато інших відомих персонажів німецької політичної та бізнес-сцени.

Рада директорів "Роснефти" пропонує акціонерам затвердити винагороду голові ради Герхарда Шрьодера (канцлер Німеччини в 1998-2005 роках; зараз - голова Ради директорів російської нафтогазової компанії "Роснефть". - Gazeta.ua) в розмірі $600 тис.

600 тис. срібняків Герхарду-Іуді Шредеру від кремлівського Ірода за зраду Німеччини і України.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Микола Несенюк Журналіст
Ольга Решетилова Координаторка Медійної ініціативи за права людини
Любов Морозова Музикознавиця
Петро Кралюк Філософ
Світлана Сіщук Журналіст Української служби "Голосу Америки"
Погода