Кримський міст – економічна санкція проти РФ, яку наклав сам Путін

Чиста імперська примха фюрера

Хочете коментар щодо путінського мосту в Криму? Будь ласка. Якщо включити мізки і відключити емоції, то варто розглядати його як економічну санкцію проти Російської Федерації, яку Путін наклав сам. Але зробив він це не тільки за власним бажанням. До прискорення і подорожчання цього космічно дорогого і економічно непотрібного проекту доклали руку кримські татари і українці, які перегородили дорогу українським контрабандним товарам з материка.

Цей міст - чиста імперська примха фюрера, без якої він обійтися не міг. Економічно міст мав би сенс, якби РФ була нормальною країною, і тоді він став би ще одним мостом між Азією і Європою, частиною великого транспортного коридору. А в ситуації окупації Криму цей міст впирається в центральний ринок Сімферополя і ворота військової бази в Джанкої. Все. Судноплавство, порушення законів та інше - це окремі питання, я власне про міст говорю.

Руки російських лівшів давно вже ростуть з дупи, про що вони самі прекрасно знають

А ще, впевнений, що його будівельники не впевнені, що він на всіх місцях встоїть. Руки російських лівшів давно вже ростуть з дупи, про що вони самі прекрасно знають. Пам'ятаю, будували трамплін до Олімпіади в Сочі. Внизу текла річка, і він поповз. І ось на подібний випадок у росіян є попи з кадилами для освячення бетонних конструкцій і росЗМІ з мудилами - для освітлення версії про "українських диверсантів", коли з мостом щось трапиться. Думаю, заготівки такої новини про всяк випадок уже лежать у редакторів пропаганди.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Мирослава Ґонґадзе Головний редактор і керівник Української служби "Голосу Америки"
Віктор Каспрук Політичний аналітик
Тарас Возняк Культуролог, директор Львівської галереї мистецтв ім. Б. Возницького
Євген Іхельзон Засновник проекту "Я люблю Азію"
Сашко Даниленко Мультиплікатор, художник
Погода