У 1945 перемогли не всіх біснуватих. Європа закрила на це очі

У радянську фашистську гідру треба вбити осиковий кілок

Сьогодні день капітуляції нацистської Німеччини. Найбільше в цей день хотілося б, щоб в Європі згадали, що буває, якщо вчасно не дати по зубах біснуватим.

Трагедія Європи в тому, що тоді, в 1945-му, європейцям не вистачило мужності визнати, що перемогли ще не всіх. Їх вимушений союзник - СРСР - точно такий же розпалювач Другої світової війни, як і Гітлер. Європейці закрили очі на розтерзані Польщу і Балтію, на мільйони закатованих в Україні. Занадто багато болю принесла війна. Занадто великою була спокуса закінчити бійню. У підсумку - 40 років радянської окупації половини Європи. 40 років болю і сліз, обману, доносів, чорних воронків у Варшаві, Празі, Бухаресті. 40 років європейської ганьби і сорому. А зараз привид нової великої війни в Європі, яка, якщо трапиться, може стати ще гіршою. Адже у росфюрера є ядерна Вундерваффе (диво-зброя. - Gazeta.ua).

СРСР - точно такий же розпалювач Другої світової війни, як і Гітлер

60-65 млн людей загинули через те, що комусь стало тісно в рамках своїх територій. Просто вдумайтеся в ці цифри - 5 млн туди-сюди! Населення цілої Норвегії в рамках статистичної похибки.

Безсмертні полки путінських пропагандистів - це армія мертвих, яка повстала з минулого. У радянську фашистську гідру треба вбити осиковий кілок.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Мирослава Ґонґадзе Головний редактор і керівник Української служби "Голосу Америки"
Віктор Каспрук Політичний аналітик
Тарас Возняк Культуролог, директор Львівської галереї мистецтв ім. Б. Возницького
Євген Іхельзон Засновник проекту "Я люблю Азію"
Сашко Даниленко Мультиплікатор, художник
Погода