Подарунок Путіну

Не можна проводити мітинг за відставку Порошенка 18 березня

Шановні лідери опозиційних сил, члени політради політичних рухів і партій. Скажіть, будь ласка: ви, коли призначали дату мітингу за відставку Порошенка, на календар дивилися (акцію запланувалі на 18 березня на 12.00. - Gazeta.ua)? Якщо ні, то подивіться, будь ласка, зараз.

Путін буде намагатися витерти ноги об Україну і все світове співтовариство

18-го березня, яке в РФ оголошено "Днем возз'єднання з Кримом", Путін намагатиметься максимально витерти ноги об Україну і все світове співтовариство. Він спеціально проводить голосування за себе саме в цей день. І, швидше за все, сам проголосує в Криму, на окупованій українській землі, на нашій спаплюженій окупантами батьківщині.

І якщо вже десь доречно проводити в цей день масову акцію в Україні - то тільки на Чонгарі

Це трагічний день для кримських татар, який обернувся багатьма жертвами, нестатками, нещастями. За минулі 4 роки всього цього не злічити. І якщо вже десь доречно проводити в цей день масову акцію в Україні - то тільки на Чонгарі. З вимогою звільнити Крим, припинити переслідування кримських татар, повернути Україні її законну територію, а нам - батьківщину. Щоб весь світ бачив, що українці, незалежно від їх внутрішньополітичних поглядів, пам'ятають про анексію і ніколи її не пробачать. І готові всі разом боротися за повернення Криму.

це буде найкращий подарунок російській пропаганді і особисто Путіну

У той день, коли Путін святкуватиме свій запланований "тріумф", коли непохитні кримські татари, патріоти України в Криму будуть бойкотувати цей цинічний фарс, не можна проводити мітинг за відставку Порошенка. Як би ви не ставитеся до нього, неважливо. Якщо ж це станеться, то покаже, на мій погляд, що по-справжньої відповідальної опозиції в країні немає. Що про єдність країни, про страждання жителів окупованих територій і біженців звідти опозиція наша просто не думає, навіть не згадує, навіть не дивиться на календар. Я вже не кажу, що це буде найкращий подарунок російській пропаганді і особисто Путіну.

Шановні опозиційні політики України, переносите дату вашого мітингу. Тижнем пізніше - гірше не стане. Або ж виходите 18-го березня на Чонгар мітингувати проти окупації і за наш народ. Кримські татари можуть показати дорогу до Криму, якщо хтось забув.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Микола Несенюк Журналіст
Ольга Решетилова Координаторка Медійної ініціативи за права людини
Любов Морозова Музикознавиця
Петро Кралюк Філософ
Світлана Сіщук Журналіст Української служби "Голосу Америки"
Погода