Військовий убив цивільного. Тут немає місця піару

Чого суспільство чекає від армії і прокуратури?

Майстер-клас піару на крові від Матіоса. На зупинці маршрутки через місце в черзі військовий вбив ножем цивільну людину. З чого головний військовий прокурор робить висновок, що ... тидищ! Винне Міністерство охорони здоров'я! Тому що ... У військової прокуратури забрали право контролювати МОЗ.

Напевно, Матіосу і правда сильно незатишно без цих повноважень, раз він не втримався, щоб не станцювати на кістках убитого хлопця. Але суспільство чекає від головного військового прокурора не плачу за повноваженнями, а відповіді на питання: як так вийшло, що військовослужбовець ЗСУ під наркотою розгулює по місту, а військова прокуратура і військова поліція його не помічають? Навіть на вокзалі, де, за логікою, вони повинні бути постійно.

Ще суспільство хоче дізнатися, чи правда, що у цього військового не була оформлена належно відпустка і наскільки це поширена практика в військах.

Це дуже серйозне питання про зону відповідальності самого Матіоса і про те, наскільки професійно він виконує власні обов'язки.

А ще хотілося б, щоб армія, в тому числі і військова прокуратура, чітко відмежувалася від вбивці, а не шукала виправдання в синдромах.

Не може солдат української армії вбивати тих, кого він повинен захищати. Тут не місце корпоративній солідарності, як би добре цей військовослужбовець не воював раніше.

І чим раніше армія з такою заявою виступить, тим краще.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Роман Сініцин Волонтер
Олег Сенцов Режисер, сценарист, письменник
Анастасія Леухіна Голова ГО "Горизонталі", викладач Київської школи економіки
Світлана Фус Дієтолог
Микола Несенюк Журналіст
Погода