Путін у Мавзолеї та інші православно-чекістські святі

Російська православна церква оголосить Леніна мучеником

Путін не випадково саме зараз порівняв тіло Леніна в Мавзолеї з мощами святих. Мабуть, готують громадську думку. Скоро РПЦ оголосить святими Леніна, "від жидів (Каплан) замучених", а також Дзержинського і Сталіна.

Мавзолей передадуть у відання РПЦ, яка негайно налагодить там продаж ікон із "ликами" Леніна і Сталіна, свічок із п'ятикутною зіркою, а також організовує окремий платний VIP-вхід. У VIP-залі Мавзолею солідним клієнтам за окрему плату подаватимуть елітні напої та закуски, включаючи особливо люблене гурманами філе з плоті Господньої з перцевим соусом "червоний терор".

Після смерті Путіна спільний собор РПЦ, ФСБ і КПРФ оголосить його православно-комуно-чекістським святим

Нащадки жертв комуністичного режиму за невелику плату зможуть замовити в Мавзолеї, в безпосередній близькості від мощей святого Леніна, поминальні служби по замученим його послідовниками родичам. А поруч РПЦ побудує готель для паломників, елітний бордель і підпільне казино.

Після смерті Путіна спільний собор РПЦ, ФСБ і КПРФ оголосить його православно-комуно-чекістським святим. Забальзамовані путінські мощі покладуть у Мавзолей. А РПЦ налагодить новий прибутковий бізнес із торгівлі святими путінсікімі реліквіями (труси, шкарпетки, нігті, волосся, біоматеріали Путіна від іноагентів).

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Микола Несенюк Журналіст
Ольга Решетилова Координаторка Медійної ініціативи за права людини
Любов Морозова Музикознавиця
Петро Кралюк Філософ
Світлана Сіщук Журналіст Української служби "Голосу Америки"
Погода