Протести в Тегерані і Москві. Російській опозиції має бути соромно

Кінець стається раптово

Ну, як я і кажу - кирдик назріває десятиліттями, але трапляється завжди з якогось абсолютно неполітичного побутового приводу. У Венесуелі скінчився туалетний папір. У Туреччині хотіли вирубати десяток дерев. Іран вибухнув після підвищення цін на хліб удвічі.

І ось тепер вже палять портрети президента і аятолли, вимагають відставки керівництва країни і політичних реформ. Люди штурмують муніципальні і державні установи. Жінки відмовляються від носіння хіджабів. Двадцять загиблих. Зіткнення з силовиками. В Ірані. В Ірані, блін!

Але, власне, я не про це. Мені ось що хочеться дізнатися... Що там, російська опозиція, назвала вже протестуючих "провокаторами, які хочуть крові"? Закликає їх піти в обгороджений узгоджений загін і там махати кульками, скандуючи "ми тут влада"? У Тегеран вилетів вже літак із журналістами і пляшкою віскаря, щоб провести майстер-клас по договірняку вночі в кабінеті мерії?

Проводять місцеві активісти розслідування проти злодійства п'ятого заступника лівої п'яти начальника Корпусу вартових ісламської революції і махають з цього приводу качечками, роблять радісно селфі в автозаках? Чи проводять опитування в Фейсбуці, де більшість висловлюється за вулицю, а потім ведуть людей за річку на обгороджений з усіх боків ментами острівець? Чи йдуть в мундепи, щоб, відповідно до теорії малих справ, "підривати владу зсередини"? Малюють плакатики? Пишуть віршики про поета і громадянина? Закликають голосувати за місцеву телеведучу типу проти всіх?

Блін, російська опозиція зараз повинна просто застрелитися від сорому.

Іран. Іран, Карл!

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Іраклій Джанашия Експерт з питань національної безпеки та оборони України в UIF
Наталія Лелюх Лікар акушер-гінеколог
Остап Яриш Журналіст української служби "Голосу Америки"
Наталя Д'ячкова Директор юридичної компанії "Скарга"
Олександр Лієв Голова Асоціації індустрії гостинності України
Погода