Чи бути інвестиціям в Україні

Голосування за закон про інвестиційний клімат стане марекром відповідальності та політиканства

Україна піднялася ще на 4 позиції в рейтингу Doing Business (рейтинг простоти ведення підприємницької діяльності. - ...), з 85 місця на 81-е.

Або не так. Україна пасе кінці першої сотні рейтингу.За останні 6 років Україна показала найкращу динаміку зростання в рейтингу серед пострадянських країн, включаючи східноєвропейські.Або не так. З пострадянських країн нижче України в рейтингу тільки Молдова з Боснією і Герцеговиною.

Україна - країна всіх українців, а не парламентської більшості

Плутано й незрозуміло, чи не так? Але вже найближчим часом все може змінитися. Наступного тижня Рада голосує закон 6540 про поліпшення інвестиційного клімату. Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов каже, якщо його приймуть, Україна може увійти в топ-40 рейтингу DB.

Це один з найважливіших законів 2017 року. Від нього залежить, наскільки швидко до нас прийдуть системні закордонні інвестиції. Чудовий маркер відповідальності та політиканства. Уважно стежимо за тими, хто голосує і тими, хто зливає інтереси країни заради своїх політичних інтересів. Україна - країна всіх українців, а не парламентської більшості, якщо хто забув.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Мирослава Ґонґадзе Головний редактор і керівник Української служби "Голосу Америки"
Віктор Каспрук Політичний аналітик
Тарас Возняк Культуролог, директор Львівської галереї мистецтв ім. Б. Возницького
Євген Іхельзон Засновник проекту "Я люблю Азію"
Сашко Даниленко Мультиплікатор, художник
Погода