Янкі завжди хотіли знищити Русь-матінку

Тепер можна нападати

Янкі завжди хотіли знищити Русь-матінку. Для цього вони в 1492 році організували експедицію на протилежну сторону земної кулі і відкрили Америку.

Але щось не заладилося. І тоді, через триста років, вони придумали зробити США. А щоб ще краще підготуватися до завоювання, почали у себе війну за незалежність, потім громадянську війну Півночі і Півдня, а також дозволили британцям і канадцям захопити і спалити Вашингтон.

Але і це не допомогло. І ще 300 років янкі, тренуючись і готуючись морально, стріляли один одного на Дикому Заході, натовпами вмирали за часів золотої лихоманки в Канаді і на Алясці, втягнулися в війну з індіанцями, грабували один одному банки, і взагалі стріляли в усе, що рухається і вішали один одного на площі.

Вирішивши, що натренувались удосталь, чортові янкі пішли нарешті таки війною на Велику і Прекрасну Русь. Але промахнулися з напрямком - ще б пак, інша сторона океану - і відвоювали у Мексики Техас. Горе вразило націю. Замість Верхньої Лопирівки Калузького повіту завоювати якийсь жалюгідний нафтовий Техас.

В Європі почалася Перша світова. Янки сіли на кораблі, перепливли океан, і напали на Німеччину, що напала на Росію. Отримуй, Москва!

І, коли, здавалося б, уже все було втрачено, фарт повернувся до нещасних і підкинув шанс. В Європі почалася Перша світова. Янки сіли на кораблі, перепливли океан, і напали на Німеччину, що напала на Росію. Отримуй, Москва! Не очікувала такого удару?

Російська Імперія і справді не очікувала такої підлості, гепнулася на коліна, підписала Брестський мир - чомусь із Німеччиною - і розвалилася.

Але кляті янкі не зупинилися і на цьому. Дочекавшись, поки в совдепії почнеться кривавий хаос, вони відправили парочку експедиційних корпусів, щоб хоч якось обмежити різанину і повернути ситуацію в адекватне русло. Потім, діючи відповідно до свого нелюдського плану, дочекавшись декількох хвиль голоду, вони почали надсилати їжу. Їжу! Голодуючим! Яка страшна нелюдяність. На тобі, вражина, пароплави з зерном! На тобі, гадина, мільярди Нансена! На тобі, підла, продовольство!

Ну і там по дрібниці - побудували ДніпроГЕС, забезпечили всю країну верстатами і технологіями, прислали кілька тисяч інженерів, навчили користуватися електрикою і взагалі разом з німцями і англійцями провели всю індустріалізацію трохи більше, ніж повністю. За що ми американських інженерів і розстріляли.

Але прокляті Штати не зупинилися і на цьому. І коли почалася Друга світова війна, вони повторили свій підлий трюк і знову напали на Німеччину, що напала на Росію! Вдруге такого удару Батьківщина ніяк не очікувала.

Скориставшись моментом, підступні янкі вирішили добити СРСР ленд-лізом. Не шкодуючи старих і дітей, вони розгорнули гігантські поставки продовольства, обладнання, металу, машин, зброї, літаків та інших благ цивілізації. Більше того - ви тільки уявіть цей цинізм - все це поставлялося безкоштовно! Стогін стояв над багатостраждальною Росією.

Але, завдяки ефективному менеджменту, СРСР витримав і цього разу. І відповів новою хвилею репресій і розстрілів власного населення і голодом 1946 року.

Ворог зачаївся. П'ятдесят років він сидів у своїй дірі в Майамі і точив зуби на Верхню Лопирівку. І взагалі на весь Калузький повіт.

Щоб точно відтворити умови Калужського повіту, янкі висадилися на Місяць і тренувалися там. В умовах, максимально наближених до реальних. А ще придумали інтернет, план Даллеса і дзюрили в під'їздах. А в Пітері - в парадних.

Розвалився СРСР. І тоді дядько Сем приступив до реалізації своїх віроломних планів за всіма правилами військової науки. Першим ударом була стара добра гуманітарна допомога

І ось, нарешті, розвалився і СРСР. Момент настав! Здавалося б, удача все ж прийшла в руки. І тоді дядько Сем і справді приступив до реалізації своїх віроломних планів за всіма правилами військової науки. Першим ударом була - ви не повірите - все та ж стара добра гуманітарна допомога! Бездуховні ніжки Буша заполонили всю святу голодну Русь. Другим ударом стали кредити МВФ. Завершальним - прийом в G-8 і розпростерті обійми в світовій політиці. А щоб Росія вже точно ніколи не оговталася, їй дозволили мати армію, ядерну зброю, Придністров'я, Чечню і Абхазію.

Зробивши все, як учив Сунь Цзи - ніколи не нападай на слабкого ворога, якого можна взяти голими руками - Штати підло дочекалися моменту, коли ціна на нафту стрибнула до небес, на ворога пролився золотий дощ, військовий бюджет Росії виріс до розмірів Меркурія, розробили "армати ", есмінці й інші паки-факи іже херувими п'ятого покоління, країна вкотре поїхала головою і знову перевелася на військові рейки, стала захоплювати все і вся по периметру, а дві третини населення готові здохнути у війні проти кого завгодно в будь-якій Сирії.

Країна вкотре поїхала головою і знову перевелася на військові рейки, стала захоплювати все і вся по периметру, а дві третини населення готові здохнути у війні проти кого завгодно в будь-якій Сирії

А щоб цього разу вже точно не промахнутися, янкі мало не проґавили під кібератаками вибори і разом зі своїми європейськими поплічниками майже розвалили НАТО.

Ось тепер все в порядку. Тепер можна нападати.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Павло Шеремета Економіст
Віктор Чумак Правник, колишній заступник генпрокурора
Андрій Римарук Ветеран, працівник фонду "Повернись живим"
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"