Навіщо Собчак йти у президенти

Президентські вибори – найбільший корпоратив Росії

Те, що Ксенію Собчак "виставляють" (на вибори президента Росії. – ред.) - це просто зайвий раз показує,не доводить, оскільки доводити тут нічого, якими дурницями зайняті голови нещасних чиновників в Кремлі. Вони повинні за наказом Путіна зобразити те, чого немає. Відомо, що ніяких виборів в Росії немає. І вже точно немає ніяких виборів президента. Вибір зробив сам Путін, це єдиний вибір. Він вибрав - "я залишаюся". Він залишився. Все.

Але в нього є фантазія, що має бути цікаво. Але не можна зробити цікавим те, чого не існує. Проблема полягає в тому, що треба придумати щось таке, щоб було б цікаво, те, чого немає насправді. І ось вони придумали такий хід, що суперником повинна бути жінка, і вона повинна запалювати. Знайти такого шоумена, такого досвідченого фахівця з корпоративів, що вона повинна цей корпоратив запалити, пише Леонід Радзіховський для "Обозревателя".

Я думаю, що у неї буде відповідний гонорар. Це найбільший корпоратив в Росії.

Ніяких виборів у Росії немає

І ось вона повинна запалити цей корпоратив. Ось сидять абсолютно нудні, мертві гості. І ось Ксенія повинна стоячи на столі, стоячи на руках, запалити. Подивимося, чи вдасться їй це зробити чи ні. Але це просто очевидний знущальний доказ того, що ніяких виборів в Росії немає. Мабуть, вважається, що якщо ще і познущатися, то це буде хоча б прикольно.

Питання, чи є вона опозиціонером, чи великий її рейтинг і так далі, доводять, що ця гра блискуче вдалася, що ви в неї включилися. Ви говорите про цей корпоратив, про це шоу як про вибори, і обговорюєте це як вибори - рейтинги, противники, програми, суперники і так далі.

Я в цей корпоратив не включаються, я цю гру вважаю ганебною і принизливою. І тому обговорювати питання виборів з приводу того, що виборами ні в найменшій мірі не є, я не можу. Я міг би обговорити питання про гонорар Собчак за участь в цьому корпоративі, але в мене про це немає жодної інформації.

Я прочитав заяву Ксенії Собчак про те, що все це - БРЕХНЯ, що НІЯКОГО участі в цьому ідіотському фарсі вона брати НЕ БУДЕ. Звичайно, це - єдине розумне решення.

Передруковується з дозволу редакції "Обозреватель".

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Віктор Чумак Правник, колишній заступник генпрокурора
Андрій Римарук Ветеран, працівник фонду "Повернись живим"
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Погода