Що так і не зрозуміла Лоліта

Лоліті ніхто не забороняв в'їзд додому. Просто її батьківщина перестала існувати

На початку квітня Лоліта Мілявська постила в соцмережах фотографію, на якій стояла в обнімку з Наташею Корольовою, Любов'ю Успенською і Таїсією Повалій. Підпис під фото свідчив, що так виглядає "українське земляцтво в Кремлі". А в кінці квітня українські прикордонники знімають її з поїзда за концерт в Криму.

І все риторичне обурення Лоліти побудовано на тому, що не можна позбавляти людину її батьківщини. Але в тому й особливість, що Лоліті ніхто не забороняв в'їзд додому. Просто її батьківщина перестала існувати, - пише Павло Казарін для "Крим. Реалії".

Бо батьківщина Лоліти - це не Україна. Її батьківщина - Малоросія. Батьківщина Лоліти Мілявської - це вареники і борщ. "УкрАинский" і шаровари. Але Лоліта так і не зрозуміла, що ця її батьківщина остаточно померла три роки тому.

У минуле потяги не ходять

Її вбила нова батьківщина Лоліти. Та, в якій вона зробила кар'єру і стала зіркою. В якій вона отримала славу, гроші і біографію. Причому особлива іронія в тому, що вбивство сталося ненавмисно: Москва хотіла зберегти Малоросію, а в результаті відправила її в небуття. Той самий Крим, який закрив Лоліті дорогу до Києва, три роки тому зробив з Малоросії - Україну.

Її поїзд не доїде до місця призначення. Тому що в минуле потяги не ходять.

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Андрій Римарук Ветеран, працівник фонду "Повернись живим"
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Погода