Чому Нідерландам заманулося "підправити" Угоду про асоціацію

Прем'єр країни намагається політично "викрутитися" із ситуації з референдумом, який не може ігнорувати. Водночас це невеличка і символічна, але все ж - перемога Путіна

Нагадаю, що прем'єр Нідерландів Марк Рютте звернувся з листом, у якому рекомендував "підправити" угоду з Україною, закріпивши там тези, що: асоціація не означає членства України в ЄС, Євросоюз не має надавати Україні безпекових гарантій, а також українцям не передбачається преференцій у працевлаштуванні.

Більшість коментаторів вказують на те, що, загалом, це нічого не змінить. Не було в Угоді про асоціацію нічого ні про членство, ні про безпеку, ні про права на працевлаштування для українців.

Очевидно, Рютте просто намагається політично "викрутитися" із ситуації з референдумом, який не може ігнорувати.

При цьому, сам результат волевиявлення був обумовлений тим, що піддані Королівства Нідерланди елементарно не знали положення Асоціації з Україною, а слухали різні "страшилки" проросійських політиків, які обіцяли їм навалу трудових мігрантів з України та "війну з Росією".

Але не треба і робити вигляд, що "нідерландські ініціативи" не мають значення. Це невеличка і символічна, але все ж - перемога Путіна.

Найголовніше, все це відбувається після того, як було доведено участь російського режиму у збитті літака, де основними пасажирами були саме голандці.

Путін одержав чергове підтвердження, що тероризм - це вигідно

І що ж "помаранчеві"? Вони намагаються "замирити" Росію, демонструючи лояльність. Тобто, Путін одержав чергове підтвердження, що тероризм - це вигідно. Здійснив теракт, збив літак - одержав невеличку геополітичну перемогу.

Тримайтеся європейці. Я вам тепер не заздрю. Терактів тепер у вас буде дуже багато.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Яцек Павліцький Редактор міжнародного відділу Newsweek Polska
Володимир Гевко Маркетолог
Майкл Дракман Директор Міжнародного республіканського інституту в Україні
Дар'я Лазарєва Експертка відділу клімату та транспорту ГО "Екодія"
Юрій Ніколов Співзасновник видання "Наші гроші"