Париж без Путіна

Історія про те, як Путін зібрався до Парижа, а потім з'ясувалося, що його там не чекають, обростає новими подробицями

Спочатку Олланд сказав, що Франція збирається звертатися в міжнародний суд з приводу військових злочинів Росії в Алеппо. Після чого в інтерв'ю телеканалу TF1 Олланд заявив, що не бачить особливого сенсу зустрічатися з Путіним. Правда, потім сказав, що готовий зустрічатися будь-коли, але обговорювати "проблеми Сирії і тільки Сирії", а не якихось двосторонніх відносин.

Після чого Пєсков заявив, що, оскільки йому, Пєскову, Олланд нічого не говорив, він, Пєсков продовжує готувати візит Путіна в Париж на 19.10.16.

Газета Le Figaro додала в цю історію яскраву фарбу. Вона подала це так, що Путін в односторонньому порядку нав'язав свій візит французам, фактично сам себе запросив в гості в Париж. Тобто зібрався приїхати на урочисте відкриття російського культурно-духовного центру, потім відвідати художню виставку, а заразом поговорити з Олландом за життя.

РИА Новости наводить слова Олланда, в яких відчувається явне роздратування: "Я не збираюся супроводжувати його (Путіна) на цих урочистих церемоніях, але готовий продовжити діалог щодо Сирії".

І тут Путін, мабуть, зрозумів, що в Парижі з ним говоритимуть на неприємні теми, а приємних розмов про життя і співпрацю може взагалі не бути, тому вирішив у Париж не їхати. Пєсков пояснив це тим, що з програми президента випали деякі заходи, а без них Путіну і Париж не потрібен. Коли журналісти запитали Пєскова, хто ж впустив ці важливі заходи з програми російського президента, Пєсков все звалив на французів, мовляв, заходи випали з їх вини.

Справа, звичайно, житейська: попросився в гості, а господар виявився не в настрої, фактично відмовив. Загалом дурниця. Заїде наступного разу. Але тут важливий прецедент і персоналії.

Плюшевий рохля Олланд фактично відмовив у зустрічі альфа-самцю і світовому ковбою. За сценарієм ковбой-Путін повинен був негайно пристрелити плюшевого Олланда. А Путін замість цього мимрить щось про те, що він готовий зустрітися з Олландом, коли у французького президента знайдеться щілинка у графіку. Виходить з образу наш мачо. Так об нього скоро і в Киргизії будуть витирати ноги.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Павло Шеремета Економіст
Віктор Чумак Правник, колишній заступник генпрокурора
Андрій Римарук Ветеран, працівник фонду "Повернись живим"
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"