Росія несеться у прірву

Проблема в тому, що ніякого захоплення влади диктатором Путіним не було. Він не диктатор. Він - цар. Владу йому віддали самі росіяни

Я більше не борюся. Тому що - ні з ким більше боротися. Немає ворога більше.

Можна було боротися з узурпатором, який захопив владу. Можна було боротися зі злодіями. Можна було боротися із вбивцями. Але не можна боротися з країною, якщо вона сама вибрала шлях у прірву. Не можна боротися зі ста мільйонами людей, якщо вони в єдиному злісному пориві бажають накритися тазом.

Проблема не в диктаторі Путіна. Проблема в тому, що, виявляється, ніякого захоплення влади диктатором Путіним не було. Він не диктатор. Він - їхній цар. Вони йому віддали владу самі. Він їх влаштовує. Він - це вони. Вони хочуть цього. Хочуть Путіна. Хочуть Криму. Хочуть протистояння з проклятою піндосією. Хочуть, щоб гейропа розвалилася. Щоб "Іскандери" сміялися. Щоб зрадників ліберастів перевішали. Щоб у Порошенка шкарпетка дірява. Щоб "Армата" і ядерний попіл.

Не можна переробити країну проти волі країни. Така переробка називається "інтервенція". І зовнішнє управління

А, як відомо, навіть алкоголіка не можна вилікувати, якщо він хоче продовжувати бухати. Не можна переробити країну проти волі країни. Така переробка називається "інтервенція". І зовнішнє управління. А я - не НАТО. Ось, власне, і все.

Так що все, що я тепер роблю - іронізую і знущаюся. І, відійшовши вбік, щоб не потрапити під колеса, - а головне, щоб не сповільнювати собою руху - дивлюся, як цей божевільний локомотив з напівбожевільними машиністами і радісними криками п'яних пасажирів в запаскуджених вагонах, які вони вважають великими, на всіх парах мчить до обриву.

Гей, піддай но жару, машиніст.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Анастасія Леухіна Голова ГО "Горизонталі", викладач Київської школи економіки
Світлана Фус Дієтолог
Микола Несенюк Журналіст
Ольга Решетилова Координаторка Медійної ініціативи за права людини
Любов Морозова Музикознавиця
Погода