Інформаційну війну Україна програла

В тилу, прямо зі столиці, по українцях луплять крупним калібром російської пропаганди. Безперешкодно зовсім, прямою наводкою

Сенсація, звичайно, неймовірна. Цікаво, що нового можна дізнатися з листування "Інтера"?

Вони і публічно практично нічого не приховують. Одних журналістів там звільняють по дзвінку з Москви. Інші пишуть у Фейсбуці про кровожерливих українців. Та хіба це тільки про "Інтер"?

Послухайте власника "Ньюсван" Мураєва. Або цього, прізвище забув, ведучого радіо "Вести", який на всю Україну славить Януковича і "дружбу народів". І це щодня, нічого ламати не треба.

Ось воно все, у повному відкритому доступі. В кожному телевізорі, радіо країни. Які таємні листування? Хто і як з цим бореться в Україні — ось це таємниця.

На Півдні і Сході — зомбовані проросійські мільйони. Послухайте патріотів, які там живуть. Вони в Україні — як в оточенні

Нам останнім часом так гарно брешуть про якесь телерадіомовлення на окупованій території — навіть я повірив. Поки не поговорив нещодавно з двома бійцями з різних кінців АТО. Вони чують і бачать тільки російське, українського — ні-чо-го, а що говорити про Донецьк, Луганськ, Крим?

А в тилу, прямо зі столиці, по українцях луплять крупним калібром РФ-пропаганди. Безперешкодно зовсім, прямою наводкою. Підсумок: на Півдні і Сході — зомбовані проросійські мільйони. Послухайте патріотів, які там живуть. Вони в Україні — як в оточенні.

Я недавно проїхав кілька областей: нормально, схоже, лише у Дніпровській. Так що в плані інформаційної війни все просрано: "російські танки в Києві". Щоб знати це, листи "Інтера" не потрібні.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Микола Несенюк Журналіст
Ольга Решетилова Координаторка Медійної ініціативи за права людини
Любов Морозова Музикознавиця
Петро Кралюк Філософ
Світлана Сіщук Журналіст Української служби "Голосу Америки"
Погода