Про переговори з "народними депутатами ДНР та ЛНР"

Поки політики і журналісти розбираються в "нюанси", народ формує картину світу за чужими здоровому глузду принципами

Слова Надії Савченко про "народних депутатів ДНР/ЛНР", з якими необхідно вести термінові переговори без мінських форматів, багатьом здалися дурнею. Декому - роботою за таємнним наймом. Пролила світло Віра Савченко, написавши у своєму Фейсбуці щось на кшталт "Війна вигідна олігархам! А Ви не знали? Так про це всі думають. І тільки Надія наважилася сказати вголос".

Ось тут варто погодитися. Що є,то є. "Всі", тобто таксисти, жінки в громадському транспорті, колгоспники і будівельники, блогери і путінські агенти думають саме так. Що просто таки війна вигідна олігархам. Ахметов, Коломойський, Порошенко, Фірташ, поки "хлопці" воюють, перепродують один одному бронежилети і консерви з недоторканного запасу. Люди і справді так думають.

У цій схемі немає Путіна, немає рішення Думи від 2014 року про введення військ, ні російської "ввічливості", яка на радість всім росіянцям віджала Крим, немає бурятських трактористів... І в'язниці в Донецьку Ростовської області теж немає. Олігархи, воюють, багатіють, кров ллють...

Ми дозволили собі підігравати популістам, поки російські пропагандисти зводять з розуму наших співгромадян

Ви думаєте, це вона дурна? Ні. Це ми дурні. Це ми дозволили собі підігравати популістам, поки російські пропагандисти зводять з розуму наших співгромадян. Це не вони дурні й невігласи. Це ми не допрацьовуємо. Політики, журналісти і "небайдужі громадяни". Поки ми розбираємося в "нюансах", народ формує картину світу за чужими здоровому глузду принципами.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Микола Несенюк Журналіст
Ольга Решетилова Координаторка Медійної ініціативи за права людини
Любов Морозова Музикознавиця
Петро Кралюк Філософ
Світлана Сіщук Журналіст Української служби "Голосу Америки"
Погода