Відучора в Росії встановлено ассадівсько-саддамівський режим. Офіційно

Після того, як режим офіційно переходить до політичних репресій, у нього залишається тільки два варіанти - або опускати залізна завіса і відправляти країну в ГУЛАГ, перетворюючи її на Північну Корею (що, втім, лише віддаляє підсумок, але аж ніяк не змінює його), або - завалитися. А оскільки побудувати ГУЛАГ вони не в змозі (ті, хто захоплять владу на руїнах після них - ось ті так, ті будуть спроможні, а ці - ні) - то варіантів просто не залишається. Майбутнє цього режиму відтепер визначено.

Від посадки Ільдара я перебуваю в стані холодної крижаною люті. На жаль, я не можу сказати ті слова, які хочу зараз сказати. У мене просто немає стільки мужності - намагатися достукатися до рабів, які закоханими очима ловлять божу росу свого царя, як це намагався зробити Ільдар. І як це намагається зробити Володимир Іонов. Якого теж судять сьогодні. За тією ж статтею. І Марк Гальперін, на якого теж порушено справу за цією ж статтею. І Іра Калмикова. Владу цю я ненавиджу. А решта ... Та й хрін з ними. Подобається їм - та й хрін з ними.

Але один момент позначити все ж хочу.

Раніше вони саджали з формально кримінальних справах. Олег Навальний за фактом узятий у заручники - але формально він ніби як шахрай. В'язні Болотної - за фактом політичні в'язні, але формально ніби як завдали шкоди співробітникам поліції. Олексій Гаскаров - за антифа та хімкинський ліс, але формально ніби як за насильство щодо представника влади. І так далі.

Режим Путіна - відтепер є режимом, де є ОФІЦІЙНІ ПОЛІТИЧНІ РЕПРЕСІЇ

Тобто всі свої політичні посадки вони раніше завжди маскували під кримінальщину.

Ільдар - перша людина, офіційно посаджена за участь у мітингу.

Тобто.

Росія - тепер країна, в якій є офіційні політв'язні.

Режим Путіна - відтепер є режимом, де є ОФІЦІЙНІ ПОЛІТИЧНІ РЕПРЕСІЇ.

Де одна людина вже засуджена за вираження своєї думки, одного судять прямо зараз, і ще двоє чекають на суд.

Таким чином, відучора режим Путіна більше НІЧИМ не відрізняється від режимів Хуссейна, Каддафі чи Асада.

У всьому іншому цей режим і так особливо не відрізнявся - війни, вбивства, окупація, узурпація, теракти, вибухи літаків, зброя невибіркового ураження по мирному населенню та ін. - Але вчора було подолано і останню формальну відмінність. Державні політичні репресії.

І закінчить цей режим так само. Це просто зумовлено історично. Це політичний і соціальний закон. Після того, як режим офіційно переходить до політичних репресій, у нього залишається тільки два варіанти - або опускати залізна завіса і відправляти країну в ГУЛАГ, перетворюючи її на Північну Корею (що, втім, лише віддаляє підсумок, але аж ніяк не змінює його), або - завалитися. А оскільки побудувати ГУЛАГ вони не в змозі (ті, хто захоплять владу на руїнах після них - ось ті так, ті будуть спроможні, а ці - ні) - то варіантів просто не залишається. Майбутнє цього режиму відтепер визначено.

І мені б дуже хотілося, щоб і ООН, і ЄС, і Генасамблея, і ПАРЄ, і Рада Безпеки, і Європарламент, і Єврокомісія і інш. дуже б звернули увагу на цей маленький, але дуже важливий факт при розробці своїх подальших стратегій

Так ось. До чого я, власне.

Відучора в Росії встановлено ассадівсько-саддамівський режим - офіційно.

І мені б дуже хотілося, щоб і ООН, і ЄС, і Генасамблея, і ПАРЄ, і Рада Безпеки, і Європарламент, і Єврокомісія і інш. дуже б звернули увагу на цей маленький, але дуже важливий факт при розробці своїх подальших стратегій - із санкціями, коаліціями, списками, спільною участю, правом вето, військовим співробітництвом, самітами, мораторіями і так далі.

Ну і сподіваюся, той факт, що вчора в Росії активіста Ільдара Дадіна засудили до трьох років позбавлення волі просто за пікети з плакатами, зіграє свою безпосередню роль як на терміні перебування при владі депутатів Сидякіна, Красова і Зотова - авторів цього законопроекту - так і на стані їх фінансових рахунків, нерухомості і можливостей пересуватися світом. Так само як і судді Басманного суду Наталії Дудар, яка відправила вчора людину за грати за висловлення своєї думки.

Володимир Володимирович. Коли будете сидіти в бункері і думати - як же воно, блін, так вийшло на фіг? - Щось своє окреме спасибі за внесену в прискорення байки лепту можете сказати саме ось цим чотирьом.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Мирослава Ґонґадзе Головний редактор і керівник Української служби "Голосу Америки"
Віктор Каспрук Політичний аналітик
Тарас Возняк Культуролог, директор Львівської галереї мистецтв ім. Б. Возницького
Євген Іхельзон Засновник проекту "Я люблю Азію"
Сашко Даниленко Мультиплікатор, художник
Погода