Захід не плюне на Україну

Захід залишиться вірним демократії та правам людини. І він не вірить РФ-владі ні на гріш, усю довіру поховано у Криму та Донбасі.

Цуценяча нічна радість пропагандистів на тему, що ось, ага, нові теракти, Захід повинен помиритися з Росією, забути про анексію і війну, плюнути на Україну, - нічим, окрім їхніх бажань, не обгрунтована.

Нічого цього не буде. Як і репресій на адресу мігрантів і нащадків мігрантів у Європі: це не вони, нелюди, які намагаються зробити людьми другого сорту кримських татар, які просто судять всіх по собі.

Захід залишиться вірним демократії та правам людини. І він не вірить РФ-владі ні на гріш, усю довіру поховано у Криму та Донбасі.

Але Захід точно стане ще тверезіше ставитися до загроз миру. Мобілізується, щоб їх перемогти. І переможе, без варіантів. Нинішні теракти - свідчення слабкості "особливої ​​цивілізації", а не сили: вони ні на що більше не здатні, це їхня стеля, або, вірніше, дно.

Хороших новин для тих, хто бачить у цій ситуації якусь "вигоду", абсолютно немає. Власне, в нормальному світі їх ніхто і не чує, і не почує.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Світлана Фус Дієтолог
Микола Несенюк Журналіст
Ольга Решетилова Координаторка Медійної ініціативи за права людини
Любов Морозова Музикознавиця
Петро Кралюк Філософ
Погода