Діалог з терористами і фінансування окупованої території? – Не дочекаєтесь!


Як заявила спікер Ради Федерації Росії Валентина Матвієнко, Президент України Петро Порошенко своїм указом про припинення фінансування Донбасу виштовхує з України частину жителів. При цьому вона зазначила, що Росія продовжить допомагати мешканців Донбасу "гуманітарною допомогою".
Вважаю, що подібні заяви виглядають досить абсурдно. М'яко кажучи, це просто чергова маячня з боку Росії.
По-перше, про яку "гуманітарну допомогу" йде мова? Про допомогу бойовикам і терористам? Адже очевидно, що до звичайних мешканців Донбасу ця допомога не доходить. Інакше як пояснити протести голодних людей проти керівництва самопроголошених республік?
На думку російської чиновниці, рішення президента України є "жорстоким і нелюдським".
Насправді ж, нелюдським є рішення Путіна, який розв'язавши війну, приносить в жертву добробут і життя свого ж народу, намагаючись вгамувати власні імперські апетити.
Однак скільки б Росія не спекулювала на темі, що Україна припиняє фінансування окупованих територій, наша держава продовжує постачати туди газ і електроенергію, навіть не зважаючи на відсутність оплати за спожиті ресурси.
І саме Україна, на відміну від Росії, дійсно робить якісь реальні кроки, щоб уникнути справжньої гуманітарної катастрофи в регіоні.
Дуже прикро, що обмануті солодкими обіцянками про краще життя, мешканці Донбасу опинилися у глухому куті. Очевидно, що Росія хоче влаштувати на цих територіях другу ніким не визнану Осетію чи Придністров'я.
Однак скільки б Росія не брязкала зброєю біля кордонів України, активізація бойовиків і нагнітання паніки довкола можливого прориву є елементом шантажу з боку Кремля.
Це спосіб, яким Росія намагається змусити Україну, по-перше, почати переговори з терористами, по-друге, відновити фінансування Донбасу.
Однак Україна не вестиме з російськими найманцями жодних переговорів! Крім того, до тих пір, поки окупована територія буде контролюватися всілякими пройдисвітами, держава не буде фінансувати терористів і самозванців!

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Юлія Дукач Аналітикиня проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України
Олег Романчук Публіцист
Володимир Ярославський Шеф і керуючий партнер ресторану "Lucky"