Анатолій Вітів
Народний депутат України VII скликання. Голова Волинської обласної організації ВО "Свобода".
30.04.2014
3217

Якщо АТО продовжуватиметься як фарс – українці житимуть за конституцією Путіна

Якщо силовий блок влади найближчим часом не розпочне реальну антитерористичну операцію на Донбасі проти російських терористів та їхніх пособників із застосуванням усіх сил та засобів, то скоро українцям доведеться жити за конституцією Путіна, а нинішнє обговорення конституційних змін у парламенті виявиться марною тратою часу.

Зараз головне завдання, що стоїть перед владою усіх рівнів, – рішуче проведення антитерористичної операції та ліквідація злочинних бандугруповань, які діють на Донбасі.

Парламент і усі гілки влади мають зосередити свої зусилля на усуненні головної загрози існуванню незалежної України – на припиненні діяльности проросійських терористичних груп і їх негайній ліквідації. Якщо ми не зробимо цього зараз, то питання конституційної реформи втратить будь-який сенс – українцям на окупованій території доведеться вивчати вже конституцію Росії.

Ніякої антитерористичної операції на Донбасі сьогодні не відбувається. Керівництво силового блоку держави самоусунулося і не робить абсолютно нічого для знищення терористів. На Донбасі вбивають українців, викрадають, б'ють і тероризують людей, чинять грабежі та розбої, а місцева влада і силові органи ніяк не реагують і безпорадно спостерігають за цією вакханалією. Кубло терористів у Слов'янську не лише не знищено, але навіть не заблоковано. Російські терористи вільно переміщуються Донецькою і Луганською областями, вчиняють вбивства та грабежі, захоплюють міста, зброю. Керівництво держави, яке відповідає за безпеку і захист країни, згорнуло антитерористичну операцію і байдуже спостерігає за погіршенням ситуації. Ціною такого неприхованого саботажу може стати втрата незалежности України.

"Свобода" вимагає від силового блоку негайного проведення реальної й повномасштабної, а не декларативної, антитерористичної операції на всій території Донбасу і ліквідації озброєних злочинних банд. Основним завданням операції має стати звільнення усіх захоплених у регіоні будівель та знищення або арешт усіх терористів та їхніх пособників. Україна зобов'язана захистити Донбас від російських диверсантів і бандитських груп.

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Юлія Дукач Аналітикиня проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України
Олег Романчук Публіцист
Володимир Ярославський Шеф і керуючий партнер ресторану "Lucky"