OlexiyKlasztorny
Голова Центрального координаційного комітету Всеукраїнської профспілки "Народна солідарність". Учасник Руху За Народовладдя. Випускник юрфаку КНУ ім. Т.Шевченка та факультету вищих керівних кадрів НАДУ при Президентові України. Щасливий батько трьох синів. Націоналіст і анархо-синдикаліст. Любитель оперного мистецтва, астрології та нумерології. Тел.: 044 2291167, 067 5487728, факс: 044 5298901. E-mail: [email protected]
29.10.2013
1013
1

Хто винен в тому, що українці отримують найменшу зарплатню в Европі та ЩО З ТИМ ЛИХОМ МОЖНА ВДІЯТИ?..

Протягом останнього часу відбувалася на Україні дивна річ: при "замороженні" або навіть ЗМЕНШЕННІ реальної зарплатні уряд регулярно переможно рапортував про її… постійне збільшення. Фактичне фінансове банкрутство "держави Україна" приховується шляхом систематичної виплати працівникам більшости галузей заробітної плати на рівні "щоб не здохли": 50-70 відсотків від належного за трудовим та колективним договором і в 3-10 разів менше, аніж у сусідніх країнах.

Але сьогодні усім подібним "викрутасам" ПРИХОДИТЬ КРАЙ, бо грошей не вистачає вже навіть і на це: ВСЕ ВИВЕДЕНО ЗАКОРДОН. В Україну ніхто, практично, більше не інвестує, відбувається лише хижацька утилізація створеного страшними народними жертвами в часи "реального соціалізму" та хижацьке ж пограбування природніх ресурсів: землі, води, надр і т.д.

Відомий "Борюся" Колесніков прямолінійно заявляє: живемо, буцімто, погано, бо "погано працюємо". "Продуктивність праці", бач, низька. Він, персонально, живе непогано, виходить, тому, що особисто в нього "продуктивність праці" дуже висока, не до порівняння з усякими иншими.

Але чи справді український екскаваторник на кар'єрі, який належить Пінчуку, Ахметову чи Коломойському через своє "неробство" махає ковшем у 5-10 разів повільніше від американського чи австралійського?..

Або справа в чомусь иншому і потрібен геть "инший рецепт"?..

І може настав час таки згадати нібито чинну статтю 13 Конституції "держави Україна", де сказано: "Власність зобов'язує"?!

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Павло Кухта Керівник з політичних питань Київської школи економіки
Вадим Денисенко Виконавчий директор UIF
Юлія Дукач Аналітикиня проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України