"Домбровський! Припини "бєспрєдєл" – під цим гаслом відбулося пікетування ОВК №11 у Вінниці

31 жовтня 2012 року громадськість, представники Вінницької "Свободи" і "Батьківщини" пікетували Окружну виборчу комісію округу №11 в знак протесту проти фальсифікації результатів виборів і беззаконня команди провладного кандидата, колишнього комсомольця і "кучміста" Олександра Домбровського. На цьому окрузі лідирує кандидат від об'єднаних сил опозиції Наталія Солейко. Учасники пікетування тримали в руках транспоранти: "Домбровський! Припини "бєспрєдєл", Ганьба фальсифікаторам, Вимагаємо чесних і прозорих виборів, і вигукували гасла: "Домбровському ганьба, фальсифікаторам тюрма", Геть холуїв Домбровського.

Кількома годинами раніше виявлено факт пошкодження усіх коробок з бюлетенями. Зокрема народний депутат від "Батьківщини" Андрій Павловський повідомив, що невідомі з журналістськими посвідченнями через кабінет голови районної адміністрації Юрія Бондаря проникли в приміщення з бюлетенями і пошкодили їх. "Тут бєспрєдєл гірший, ніж на Донеччині. Я такого ще не бачив", - заявив Павловський. Опозиція підозрює в цьому провладного кандидата Олександра Домбровського, який  на думку опозиції не маючи змоги законними методами здобути перемогу, влаштовує "бєспрєдєл".

Хроніка подій за 30 жовтня:

30 жовтня – представники "Свободи" взяли участь в засіданні Окружної виборчої комісії, де стали свідками шабашу, що влаштували представники штабу О. Домбровського. Роботу комісії блокують і затягують знаходячи різні примітивні приводи, щоб зупинити діяльність окружної комісії. Керівництво і члени комісії піддаються систематичному тиску і впливу. На засіданні присутні особи кримінальної зовнішності, які хизуються "липовими" посвідками преси. Активним "борцем" за права Домбровського на засіданні виступає його довірена особа, депутат Вінницької міської ради від партії "Совість України" (команда В. Гройсмана), голова постійної комісії міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики Зажирко Ю. Д., що регулярно "зриває" роботу комісії.

Посилання на відео: http://www.youtube.com/watch?v=Z1_NldtAu2Y&feature=youtu.be

Представники команди Домбровського нахабно і цинічно блокують діяльність комісії, як тільки з'являється інформація з дільниць про перевагу Н. Солейко. Допомагають у цій "блокаді" люди з команди В. Гройсмана, зокрема члени ОВК від Домбровського, наприклад заступник голови комісії Юрій Ямпільський, "придворний журналіст" Ю. Басюк та інші...

Вночі на засіданні і в приміщенні комісії почали масово з'являтися "братки", які представлялися як журналісти "Вінницької газети" і газети "Місто", однак підтримка свободівців, втручання народного депутата А. Павловського і викликаний наряд "Беркуту" вчасно зупинили ймовірні сутички із невідомими наслідками.

Нагадаємо, що 29 жовтня невідомі особи кримінальної зовнішності намагалися штурмувати ОВК 11 округу. В результаті сутичок із міліцією було застосовано сльозогінний газ, внаслідок спровокованого беззаконня, постраждали присутні на засіданні учасники процесу підрахунку голосів.

Боротьба за збереження голосів виборців і перемогу опозиційного кандидата по 11 округу триває...

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

8

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Даян Френсіс Головна редакторка канадської газети National Post 
Олег Саакян Політолог
Пітер Дікінсон Редактор служби UkraineAlert в Atlantic Council
Богуслав Хработа Головний редактор польської газети Rzeczpospolita
Олексій Кошель Голова Комітету виборців України