Георгій Манчуленко
Народний депутат України II, III, IV скликань. Офіцер повітряно - десантних військ в запасі. Стояв біля витоків Української Гельсінської спілки і Руху на Буковині. Один із засновників Спілки офіцерів України та ГО "Українське козацтво". У лавах КПСС/КПУ не перебував. Розробник більшості законів, що регулюють сферу націонапьної безпеки і оборони. В Законі "Про основи національної безпеки України" вперше запровадив норму про Стратегію національної безпеки. Добився прийняття Закону "Про розвідувальні органи України", який узаконив існування воєнної розвідки та вперше визначив правові норми (на рівні закону, а не підзаконних актів) функціонування всього розвідувального співтовариства України. До Закону "Про боротьбу з тероризмом" вніс новації щодо застосування Збройних Сил України в антитерористчних операціях (без ЗСУ АТО на Донбасі була б неможливою). Розробив Концепцію підвищення ролі високомобільних родів військ (спецпризначення, повітряно-десантних, морської піхоти) та створення Сил спеціальних операцій (закрита тематика, 2001 рік), яка до цього часу практично не реалізована. Здійснив парашутний стрибок на дрейфуючу крижину Північного полюсу, будучи заступником начальника експедиції "Україна - Північний полюс - 2000". Активіст Майдану, на якому діяв і в найтрагічніші київські дні лютого 2014 року. Буковина - мій рідний край, а Київ - серце вічної України, моєї неповторної Батьківщини!
Означений матеріал містить велику кількість інформації і виходитиме кількома частинами (Ч.1 - Ч.7). Я подаю тут тільки гіперпосилання на портал Букінфо, де він вийде під такою ж назвою у повному обсязі на моїй блоговій сторінці:
http://bukinfo.com.ua/blogs/users?id=120670
http://bukinfo.com.ua/blogs/show?lid=28168
Сподіваюся, що Вам буде цікаво ознайомитися з моєю діяльністю.Такі звіти я надсилав у всі сільські, селищні, міські, районні ради свого виборчого округу (тоді це був 203, а зараз — 202) і у обласну раду з проханням знайомити з ними відповідних сільських, селищних, міських голів, депутатів і членів територіальних громад. Ці ж звіти я публікував у районних газетах свого виборчого округу. Правда, їх завжди чомусь скорочували… Багато керівників місцевого самоврядування говорили мені, що ні до мене, ні після мене ніхто таких звітів не робив. І зараз ці звіти зберігаються у архівах відповідних рад. Крім того, я регулярно працював у виборчому окрузі, зустрічався з людьми, проводив їх прийом і вирішував їхні питання. Про все, що мною було зроблено у Парламенті IV скликання, Ви зможете прочитати у наведеному матеріалі.
Хай Господь Бог наш народ оберігає і робити добро допомагає!