Тарас Токар
ініціатор створення (author created) Світової інтернет-спільноти українців "Україна - Ukraine", громадський активіст, блогер.
21.01.2012
3111

Працівники КРУ-Держфінінспекції, ігноруючи Закон і Конституцію, пишуть новий "кримінал" на Віктора Токаря?

Зараз в Полтавському обласному фонді підтримки індивідуального житлового будівництва на селі завершується планова перевірка діяльності трьома працівниками Держфінінспекції (у минулому – КРУ). Двоє з трьох працівників, які проводять перевірку, вже "знаходили" порушення у фонді, які відображені в минулому акті КРУ і по якому триває судова тяганина і переслідування голови фонду Віктора Токаря.

За словами правозахисників, неозброєним оком видно, що справа є замовною і швидше за все вона розсиплеться у суді.

Для чого двом працівникам КРУ-Держфінінспекції Олексію Казацькому та Наталії Дзюбі потрібна друга кримінальна справа проти Віктора Токаря? Чи не тому, що обидва не затверджені у новому штаті реорганізованого КРУ, яке тепер зветься Держфінінспекцією? Думаю, що це є чи не єдиною причиною подальшого переслідування мого батька.

Адже, хочу навести декілька аргументів і фактів на користь такого твердження:

1. Перевірка проводиться за період, коли мій батько ще очолював фонд. Він не є звільненим, а є відстороненим від посадових обов'язків слідчим прокуратури. Перевірка весь час проводилася без його присутності. Хто підписуватиме акт перевірки? Людина, яка не керувала фондом за той період? До кого тоді буде Держфінінспекція виставляти свої вимоги?

2. Працівниця КРУ-Держфінінспекції Наталія Дзюба долучила до команди перевіряльників за допомогою особистого знайомства, яке не приховується, працівника обласного управління СБУ  та заступника начальника відділу обласного УБЕЗу (прізвища мені відомі – не називаю їх з етичних норм). Працівник СБУ та працівник УБЕЗ їздять разом з перевіряльниками на будівельні майданчики сільських забудовників Полтавщини. Тільки, яке відношення до кредитування сільських забудовників може мати Служба безпеки України та Управління по боротьбі з економічною злочинністю? Для цього є Держфінспекція!!! Чи, може, хоч один сільський забудовник, в якого побував працівник СБУ несе небезпеку для держави Україна?

Абсурд!!! Адже, найбільшими порушниками законодавства є ті, хто має сам, в першу чергу, дотримуватися законів. Тобто, працівники КРУ, нехтуючи не тільки нормами моралі, а й законодавства, хочуть залишитися на роботі. До речі, вони для цього використовують й працівників прокуратури та інших правоохоронних органів.

Нагадаю, що голова обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Віктор Токар у своїй діяльності керувався ст. 11 Закону України "Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві". Працівники КРУ-Держфінінспекції відверто ігнорують цю статтю при перевірці фонду – в актах ревізії вони жодним чином не згадують не тільки цієї статті Закону, а й ігнорують Конституцію України.

То чи залишить нинішнє керівництво обласного управління Держфінспекції таких працівників – покаже час.

Детально про переслідування голови Полтавського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі читайте на спеціально створеному сайті: http://viktortokar.wordpress.com/.

Тарас ТОКАР, помічник-консультант народного депутата України О.Донія.

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України
Олег Романчук Публіцист
Володимир Ярославський Шеф і керуючий партнер ресторану "Lucky"
Ольга Айвазовська Голова громадянської мережі "Опора"