Чому Тимошенко терміново вивезли з СІЗО ?

Щойно вийшов із кабінету начальника Лукянівського СІЗО. Разом з десятьма депутатами просили показати документи, на підставі яких Юлію Володимирівну етапували на Харківщину. Начальник м'явся, морозився, віднекувався. Врешті проговорився, що вночі зателефонували... і дали вказівку терміново вивезти Юлію Тимошенко зі слідчого ізолятора.

Отака в нас "правова" держава на чолі з головним "правником" Віктором Януковичем. Без документів, не зважаючи на стан здоров"я, та навіть плюючи на рішення Шевченківського райсуду стосовно її повторного арешту, Тимошенко вивезли з СІЗО.

За день до Нового року... Отже, влада ой як боїться, що у новорічний вечір велика кількість прихильників Юлії Володимирівни зібралася би під стінами слідчого ізолятора. Трусливий президент, в якого окрім професіоналізму, бракує ще й елементарного – людяності. Бо такі дії інакше як цинічними й не назвеш.

Власенко сьогодні вчергове згадував: Юля, аби пройти кілька метрів до умивальника, витрачає понад 10 хвилин. І може це зробити лише за сторонньої допомоги, потерпаючи від сильного болю. Кожні 2-3 години їй роблять укол із сильним знеболювальним. А тут по-садистські вкинули людину до авто і по розбитих дорогах (а до Харкова це мінімум 5-6 годин) відправили до іншого міста.

Янукович і його садисти  вже відверто, не приховуючись, займаються катуванням людини, опозиціонерки, яскравої лідерки України. Але як не в українських, так у міжнародному суді їхні вчинки будуть належно оцінені. А ще – є суд Божий, який справедливо покарає всіх без винятку причетних до порушення прав людини та садистських дій проти Юлії Тимошенко.

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

14

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України
Олег Романчук Публіцист
Володимир Ярославський Шеф і керуючий партнер ресторану "Lucky"
Ольга Айвазовська Голова громадянської мережі "Опора"