Ексклюзиви
Четвер, 02 листопада 2006 17:15
Віталій Жежера
Віталій Жежера
Віталій Жежера

Отаке-от

 

Більшість дівчат ходять так, ніби дивляться на себе ззаду і здалеку. Тих, що дивляться спереду і зблизька — менше. Хоч це й легше: ледь схили голову, щоб себе всю бачити, і: "Ах, як у мене гарно тут! А що виробляють мої коліна, коли я оце йду!".

Але таких чогось мало — за все життя я знав лиш двох.

А от моя добра знайома Олька ходить так, ніби вже сто разів себе бачила і їй уже нецікаво. Мені це прикро, бо в Ольки геніальний бюст, варто подивитися. Крім бюста, на ній зазвичай ще камуфляжні штани й солдатські черевики.

А оце недавно біжу я по коридору, а назустріч Олька. На ній жовтогаряча спідниця, рясна, циганська. Я на ходу кажу: "А зроби отак!". І показую, як це роблять циганки, коли ото трясуть плечима горизонтально.

Олька засміялась і зробила це, але не горизонтально, а — вертикально!

В Ольки геніальний бюст

Я інерційно побіг далі, але в мені виникло спантеличення. Я повернувся і спитав, чому вона зробила це саме так — вертикально.

Й Олька сказала, що це їй дещо нагадало. Й розповіла неймовірну історію.

Отже, десь на початку дев"яностих вона купила собі на кухню стіл, дешевий і надійний, як наш тодішній капіталізм. І до неї прийшла подруга з хлопцем. Сіли вони на кухні, випили, й хлопець, як то буває, почав хвалитися, що він уміє і те, і се. А Олька такого не любить. І вона сказала: "А я вмію ось що!". І  зробила отой циганський жест, але не горизонтально, а вертикально, над столом. І, як тільки її розкішний бюст торкнувся столу, у нього відпали всі чотири ноги. Вражений гість пішов додому. А назавтра прийшов і відремонтував стіл. Олька каже: він так надійно це робив, аж вона повірила, що він таки дещо вміє.

Я знаю того хлопця. Він справді хороший. Тепер це Ольчин чоловік. Отаке-от.

Зараз ви читаєте новину «Отаке-от». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода