Ексклюзиви
Вівторок, 07 серпня 2007 19:08

Виборців не дозволили зваблювати коровою

Росія готується до грудневих парламентських виборів. Цього року ЦВК творчо підійшла до передвиборної агітації. Щоб зацікавити якнайбільше громадян прийти та проголосувати, на телебаченні показуватимуть відеоролики, герої яких — знаменитості.

Партії й політики візьмуть участь у конкурсі на найкраще відео. Голова ЦВК Володимир Чуров запропонував і свій варіант. За сюжетом, у доярки народжує корова Зорька, тому жінка не може піти на дільницю. Згодом вона все ж таки вирішує проголосувати. Коли повертається з дільниці, то бачить новонароджене теля. Голос за кадром закликає проголосувати "за нове життя".

Цей ролик забракувала комісія ЦВК. На емблемі однієї з партій — корова. Тому відео порушує вимогу Чурова: в рекламних сюжетах не повинно бути жодних тварин, які асоціюються з конкретними партіями.

На замовлення ЦВК відзняли близько 32 роликів. В одному з них на терези кладуть маленьку гирьку. Після цього рівновага порушується. Диктор переконує глядача, що його голос може стати вирішальним.

"Лише до 2 грудня ви можете зробити свій внесок у майбутнє",— закликають в іншому сюжеті.

Також буде реклама з емблемою Олімпіади в Сочі: "Вони вже зробили свій вибір. Нині ваша черга".

На передвиборну кампанію в Росії виділили 200 млн рублів (40 млн грн).

Зараз ви читаєте новину «Виборців не дозволили зваблювати коровою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі