вівторок, 04 серпня 2015 05:55

У Росії спалюватимуть заборонені продукти

29 липня російський президент Володимир Путін підписав указ про знищення сирів, м'ясних виробів, овочів і фруктів з Євросоюзу, США, Австралії й Норвегії. Їх заборонили ввозити ще торік. Але європейська їжа все одно потрапляє на полиці російських супермаркетів під виглядом товарів із Білорусі, Казахстану й Вірменії. Із 6 серпня на російському кордоні запрацюють печі, в яких спалюватимуть заборонені продукти.

Прокремлівська молодіжна організація "Хрюші проти" розпочала рейди з пошуку заборонених товарів. Активісти наклеюють зображення ведмедя, який рикає на прапор США, і напис "Санкційний продукт" на упаковки харчів із Євросоюзу. Помилково позначають і сири зі Швейцарії, яка не є членом ЄС і не входить у перелік країн, продукти з яких заборонені в Росії.

— Ось подивіться на швейцарський сир — він незаконно потрапив на прилавок, — говорить активістка Маргарита Черкашина, чіпляючи наклейку "Санкційний продукт" на упаковку. — Тільки товари, вироблені зарубіжними компаніями на території РФ, можуть вважатися якісними.

Усе це "Хрюші" фотографують на американський "Айфон".

Дирекція магазину викликала поліцію й активісти пішли.

Зараз ви читаєте новину «У Росії спалюватимуть заборонені продукти». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути