Немовля плаває в басейні в одній із клінік Будапешта. Його супроводжує батько. У такий спосіб угорські лікарі намагаються вилікувати дітей від родових травм і вроджених аномалій.
— У Грегора одна ручка довша за іншу, — каже його батько 34-річний Віктор Кремер. — Хотіли зробити операцію, але лікарі заспокоюють, кажуть, син переросте. Аби він розвивався як усі, радять відвідувати аква-аеробіку для немовлят. Кажуть, після неї діти починають ходити в півроку. У басейні ми плаваємо тричі на тиждень. Чергуємося з дружиною. Вона в декретній відпустці, я працюю на двох роботах. У вихідні підміняю її в догляді за дитиною.
За дослідженнями, новонароджені діти у воді почуваються краще за дорослих.
— Вони спокійно можуть плавати з розплющеними очима, — каже педіатр Йожеф Бурбен. — Голосові зв'язки в немовлят стискаються рефлекторно, тому вода не потрапляє в легені. Воду для дитячого басейну очищаємо без добавок і хлору. Бо вони можуть подразнити слизову оболонку очей, спричинити почервоніння шкіри.
Водна реабілітація для дітей безкоштовна. Тут же практикують пологи у воді. На це погоджується кожна 100-та породілля в Будапешті.
Коментарі