Ексклюзиви
Пʼятниця, 09 січня 2009 19:11

Німецький мільярдер наклав на себе руки

  Адольф Меркле не зміг змиритися з думкою, що доведеться продати засновану ним компанію
Адольф Меркле не зміг змиритися з думкою, що доведеться продати засновану ним компанію

74-річний німецький мільярдер Адольф Меркле кинувся під потяг у своєму місті Блаубойрен. Останні місяці бізнесмен переживав депресію через фінансову кризу.

Статок Меркле сягав $9 млрд. Він входив до сотні найбагатших людей світу. Однак фармацевтична компанія "Раціофарм", яку Меркле заснував 1974 року, опинилася на межі банкрутства.

"Раціофарм" Меркле розорив власноруч через невдалі оборудки з акціями. Він спочатку придбав, а потім швидко продав акції концерну "Фольксваґен". Розраховував, що за деякий час вони подешевшають і їх можна буде повторно викупити за меншу ціну. Меркле планував таким чином заробити $800 млн.

Однак акції "Фольксваґену" подорожчали. Бізнесмену довелося викуповувати їх за вищу ціну. На це він витратив $540 млн "Раціофарму".

— Адольф ставився до компанії, як до власної дитини. Він не міг жити з думкою, що її доведеться продати за борги, які ж він сам і наробив, — каже Ріхард Аусмюллер, давній діловий партнер Меркле.

У покійного залишилися дружина та четверо дітей.

Зараз ви читаєте новину «Німецький мільярдер наклав на себе руки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода