Середа, 13 серпня 2008 18:11

Нігерієць має 86 дружин і 170 дітей

84-річний нігерієць Мохаммед Белло Абубакар має 86 дружин і 170 дітей. Він радить не наслідувати його.

— Чоловік, який має 10 дружин, може запросто померти, — каже Абубакар. — Я силу отримав від Аллаха. Саме через це можу впоратися з 86 дружинами.

Жінки нігерійця живуть у кількох будинках в різних селищах штату Нігер. Частина з них молодші за дітей Абубакара. Деякі мають по сім малюків.

— Я не шукав їх, вони самі до мене приходили, — пояснює Мохаммед. — Хотіли побратися зі мною, бо я — цілитель.

Ганіят Мохаммед Белло одружена з Абубакаром понад 20 років. Каже, що прийшла до нього дівчиною, аби вилікував її від головного болю.

— Він освідчився мені одразу після сеансу, — згадує Ганіят, яку в родині називають "Баба". — Я сказала, що він занадто старий для мене. Потім подумала й погодилася.

— Коли чоловік має 86 жінок, то знає, як про них дбати, — додає інша дружина Абубакара.

Нігерієць не розповідає, як йому вдається прогодувати таку велику родину. Щодня жінки варять майже три 12-кілограмових мішків рису, які разом коштують $915.

— То все від бога, — каже Мохаммед.

Дружини Абубакара розповідають, що їхній чоловік має особливі здібності. У родині ніхто не користується ліками, Мохаммед зціляє хворих.

— Якось двоє з наших дітей захворіли й померли, — розповідає одна з дружин Абубакара. — Чоловік сказав, що так вирішив Аллах.

Місцеві мусульмани називають Абубакара єретиком. Чоловік запевняє, що пророк Мохаммед особисто дає йому вказівки.

Зараз ви читаєте новину «Нігерієць має 86 дружин і 170 дітей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода