Вівторок, 19 серпня 2008 16:41

Із ляльок Барбі роблять Ісуса та Марію

Американка Джулі Андерсен п"ять років поспіль влаштовує виставки перероблених ляльок Барбі. До участі запрошує всіх охочих майстрів. Серед експонатів цьогорічного показу в американському місті Сан-Франціско — Барбі-Ісус, Марія, Барбі-скелет і Барбі-байкер.

— Якщо ви не отримали нагороди, то зверніться до мене, я обов"язково вручу її вам, — каже майстрам Андерсен. — Перемогли всі!

Цього року жінці вдалося зібрати близько сотні перероблених Барбі. Майстри із різних американських міст розмальовували лялькам обличчя, перешивали волосся, прикрашали пірсингом і тату. Більшість ляльок абсолютно не схожі на струнку білявку Барбі в рожевих туфлях.

— Це справжні витвори мистецтва, — вважає Андерсен. — Кожна лялька унікальна.

Експонати представлені в певних епізодах. Один, наприклад, демонструє сцену нападу на Барбі крокодилів. У набір, окрім роздертої на шматки ляльки, входять і самі крокодили із закривавленими пащами. Барбі-Ісус продається разом із хрестом, який тягне на спині. А Барбі-Марія тримає на руках тіло Кена-Христа. У набір входить закривавлене вбрання Ісуса.

Андерсен каже, що майстри самі до неї звертаються. Адже виставка допомагає заробити на перероблених ляльках чималі гроші. У середньому одна така Барбі коштує $200–300. Є й дорожчі — їх продають за $500–1000. Фотографії та опис усіх ляльок можна знайти на інтернет-сайті Джулі. Тут же їх можна замовити.

Ляльку Барбі почала виготовляти 1959 року американська компанія "Мател". Пізніше в Барбі (повне ім"я ляльки — Барбара Міллісент Робертс) з"явився друг Кен, сестра Стейсі, подружки й тваринки. Барбі часто продають у наборі з одягом, ляльковим будиночком, машиною. Найдешевша лялька коштує приблизно $15.

Зараз ви читаєте новину «Із ляльок Барбі роблять Ісуса та Марію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua
Загрузка...

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 72
Голосування Що робити з ремонтом на станції метро Лівобережна?
  • Залишити, як є та розрахуватися з виконавцями;
  • Не розрахуватися з виконавцями й вимагати виправити помилки;
  • Оштрафувати виконавців за недоліки в ремонті;
  • Іншим способом притягнути до відповідальності (написати в коментарях).
Переглянути