Пʼятниця, 15 березня 2019 07:30

Фуфік загриз господаря

Автор: фото: Зденек Немец /MAFRA/PROFIMEDIA
  Міхала Пресєка знайшов його батько. Щоб забрати тіло з клітки, левів застрелили
Міхала Пресєка знайшов його батько. Щоб забрати тіло з клітки, левів застрелили

Лев загриз на смерть 33-річного Міхала Прасєка під Прагою у Чехії. Загиблий тримав у саду приватного будинку в Здєхові двох тварин. Одна з них напала на нього. Правоохоронцям довелося застрелити обох левів, щоб дістати тіло загиблого.

Трагедія сталася 5 березня. У приватному звіринці жили 6-річні лев Фуфік і левиця Вієна. Самець накинувся на господаря, коли той увійшов у вольєр.

Чоловік привіз тварин зі Словаччини 2016 року. Хижаки в селі одразу викликали ажіотаж і стурбованість. Люди вимагали закрити звіринець. Але законодавства Чехії власник розплідника не порушував. Закон дозволяє утримувати диких тварин на приватній території.

Мертвого Міхала знайшов його батько. Клітка була зачинена зсередини.

Фуфік уже нападав на господаря. Самця від хазяїна відігнала левиця Вієна. У чоловіка були пошматовані руки й ноги. Його прооперували. Тоді ­Міхал припускав, що агресивну реакцію міг спровокувати запах собаки на пальті, в якому він годував диких тварин.

Зараз ви читаєте новину «Фуфік загриз господаря». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода