Ексклюзиви
середа, 09 вересня 2009 19:10

Філіппінка провела у морі 30 годин

Автор: фото з сайту www.dailymail.co.uk
  Рятувальник 8 вересня витягає філіппінку Літу Касумлум з моря. Раніше, у червні, 14-річна Бакарі Бая з Коморських островів 14 годин провела у воді і вижила після катастрофи в Індійському океані літака зі 153 пасажирами на борту. Решта людей загинули
Рятувальник 8 вересня витягає філіппінку Літу Касумлум з моря. Раніше, у червні, 14-річна Бакарі Бая з Коморських островів 14 годин провела у воді і вижила після катастрофи в Індійському океані літака зі 153 пасажирами на борту. Решта людей загинули

8 вересня у Філіппінському морі рятувальники знайшли 39-річну Літу Касумлум. Вона пробула у воді понад 30 год. Була пасажиркою пароплава "Суперферрі 9", який затонув 6 вересня.

Літу знайшли за 13 км від місця, де судно пішло на дно. Рятувальники побачили з гелікоптера помаранчевий рятувальний жилет, який тримав жінку на хвилях. Потерпілу підняли на гвинтокрил й доправили до військового госпіталю у філіппінському місті Замбоанґа.

— У морі я весь час молилася, — розповіла філіппінка. — Думала про родину. Мабуть, це допомогло мені вижити.

Про пережите згадує жартуючи. Каже, в кишені замість гаманця тепер самі краби.

Лікарі розповідають, що Літа дуже переохолодилася. Організм зневоднений, ходити пацієнтка не може. Медики запевняють: невдовзі одужає. Має веселу вдачу.

Весь час молилася і думала про родину. Це допомогло мені вижити

— Вона трималася більше доби на величезних хвилях, — говорить контр-адмірал Алекс Пама, який керував рятувальними роботами. — Пощастило, що на акул не натрапила — там їх багато плаває.

Пароплав "Суперферрі 9" прямував із міста Хенераль-Сантос на півдні Філіппін до порту Ілоїло на острові Панай. На борту було майже 1 тис. людей. На півдорозі судно нахилилося вправо й почало тонути. Пасажири вдягали рятувальні жилети й стрибали в море. Їх підбирали військові та вантажні судна. Дев"ять туристів загинули. Один пропав безвісти.

Зараз ви читаєте новину «Філіппінка провела у морі 30 годин». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути