Середа, 03 вересня 2008 18:47

Чоловік повернувся додому за 27 років

  Тайванський рибалка Ху Веньху (ліворуч) зустрів лише зведеного брата (праворуч), коли повернувся на батьківщину
Тайванський рибалка Ху Веньху (ліворуч) зустрів лише зведеного брата (праворуч), коли повернувся на батьківщину

Тайванський рибалка 58-річний Ху Веньху вирішив відвідати матір після того, як його понад чверть століття вважали зниклим безвісти. Чоловік пішов у море й не повернувся. 27 років він, не повідомивши нікого, жив на французькому острові Реюньйон неподалік Мадагаскару.

1981 року Ху Веньху працював на риболовецькому судні.

— Ми прибули на острів Реюньйон після трьох місяців перебування в морі. Капітан сказав тридцятьом із нас, що корабель продовжить плавання лише за 15 днів, — розповідає зниклий рибалка. — Але, коли я повернувся в порт через два тижні, наш корабель уже відплив із усією командою на борту. Я мусив жебрачити.

На острові Реюньйон Ху сподобалося. Він вивчив у тамтешній школі французьку мову. Згодом відкрив китайський ресторан. Рибалка навіть устиг тричі одружитися.

Додому він зрештою вирішив з"їздити через матір. Каже, увесь час сумував за нею. Однак Ху сильно запізнився. Його мати померла 21 рік тому, після багатомісячного оплакування зниклого сина.

Нині суд анулював повідомлення про смерть Веньху. За словами колишнього рибалки, він хоче повернутися на острів Реюньйон до дружини і прийняти французьке громадянство.

Зараз ви читаєте новину «Чоловік повернувся додому за 27 років». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода