Виробники шампанського у Франції домовилися знищити частину врожаю винограду.
Попит на шампанське через коронавірус скоротився найрізкіше з часів Другої світової війни, повідомляє The Times.
Угоду з виноградарями уклали 360 виробників, на яких припадає майже 90% закупівель винограду сортів шардоне, піно нуар і піно-менье. Виноградарі погодилися збирати не більш як 8 т винограду з гектара. Це на 22% менше, ніж торік.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали країни з великими економічними втратами через пандемію
П'ята частина врожаю згниє. Прогнозують, що продажі компанії LVMH, якій належать бренди шампанського Moet & Chandon, Krug, Dom Perignon і Veuve Clicquot, знизяться на 30%.
Український бізнес готується до запровадження жорстких карантинних обмежень. Експерти попереджають, що до кінця року ситуація на ринку праці не покращиться.




















Коментарі