Існують пам'ятки, які щороку відвідують тисячі туристів. Вони лишаються популярними впродовж років, не втрачаючи свою актуальність віками. І водночас є місця, які відомі лише вузькому колу людей.
Destinationtips зібрала п'ять найдивніших пам'яток Європи, які вважає вартими, аби побачити наживо.
1. Прокляте селище Колобраро, Італія. Розташоване на пагорбі, у долині річки Сінні в північній Італії. Містечко, про яке італійці бояться говорити вголос, а мешканці сусідніх селищ обминають його іншими шляхами. Тут постійно відбуваються стихійні лиха та автомобільні аварії, а у місцевого населення з самого народження спостерігаються вади розвитку (як наприклад, наявність двох сердець чи трьох легеней). Попри це щоліта тут проводять фестиваль "Нічних Жахіть", який приваблює до себе усіх бажаючих туристів. На вході завжди продають захисні амулети, а гостей розважають фокусами та магічними історіями цього міста.
2. Кафедральний Собор Юсто, Іспанія. Колишній монах Юсто Калего витратив більше п'ятдесяти років на будівництво собору. При цьому він не мав жодної освіти в області архітектури чи інженерингу. Собор знаходиться у місті Мехорадо-дель-Кампо і відкритий для відвідування туристами кожних вихідних.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Старий вокзал, Ланцюговий міст, пам'ятник імператору - Київ, якого вже немає
3. Пивоварня Старкенберг, Автрія. Пропонує своїм гостям поплавати у басейнах, наповненими пивом. Тут розташовано сім чотирьохметрових басейнів з більше ніж двадцятьма тисячами літрів пива. Бажаючим надається можливість попірнати у старом пиві, яке вже непридатне до вжитку протягом години чи двох.
4. Музей зруйнованих стосунків, Хорватія. Цей музей – виставка персональних речей колишніх коханців, супроводжених короткою історією стосунків. Знаходиться у місті Загреб. Постійно поповнюється експонатами від розлучених пар з усього світу. У 2011 році отримав нагороду як найбільш інноваційний музей. У 2016 році засновники відкрили ще один філіал музею – в Лос Анджелесі, що в США.
5. Мунданеум, Бельгія. Інформаційне сховище, яке також називають "Містом знань". Засноване двома науковцями Полем Отле та Анрі Лафонтеном у 1920 році в Брюселі. Пол Отле назвав це місце колекцією "усієї історії людства з самого її початку". Науковці удвох збирали історичні відомості та згруповували їх у картотеку, результатом чого стали 12 мільйонів карток інформації з різноманітних галузей знань. Проіснувало до 1934 року. У 1998 році було відкрито музей Мунданеум, де зібрано усі дані, які вціліли після смерті науковців.
З 1 квітня в Індії обмежать відвідування гробниці Тадж-Махал трьома годинами.
Це зроблять, щоб уникнути тисняви, повідомляє "Сегодня".
Найчастіше число туристів, які відвідують визначну пам'ятку, досягає 50 тисяч осіб на добу. Вони перебувають там протягом всього дня. Це створює тисняву. З 1 квітня квитки на відвідування Тадж-Махала матимуть ліміт по часу - не більше 3-х годин
Коментарі