Після закінчення війни в Україні лінію фронту можуть перетворити на демілітаризовану зону, куди буде потрібно ввести тисячі миротворців.
Якщо тільки не відбудеться різкої зміни стратегічного балансу, наприклад через втручання Китаю або економічний крах РФ, Україна піде шляхом Кореї, йдеться в матеріалі видання The Spectator.
Журналісти зазначають, що російський диктатор Володимир Путін втратив сотні тисяч солдатів, і тепер йому потрібен запасний варіант - якийсь компроміс, який би можна було представити як перемогу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Financial Times: у Європі все більше схиляються до заморозки війни
Своєю чергою Україні також потрібно припинити загибель людей на фронті, йдеться в публікації. Також зазначається, що Заходу, своєю чергою, слід зробити для України те саме, що колись було зроблено для Південної Кореї.
Серед першочергових кроків автори пишуть про необхідність зміцнення кордонів, щоб РФ не наважилася піти далі, а також про захист Дніпра.
У публікації нагадується про те, що в Південній Кореї все ще перебувають 30 тисяч американських солдатів - і надалі може знадобитися більше, щоб підтримувати стабільний мир. Європі доведеться аналогічним чином активізувати зусилля в Україні.
Водночас "заморожена війна" може тривати дуже довго і, серед іншого, призвести до непередбачуваних наслідків, не виключають у The Spectator.
Наприклад, у Кореї через поділ країни на південний і північний сектори, корейська мова розвинулася фактично у дві окремі. Приблизно те саме відбувається і в розділеній Україні, коли культури розходяться, що значно ускладнює будь-яке возз'єднання, додали журналісти.
Раніше французький президент Еммануель Макрон не виключив відправлення військових країн Заходу в Україну.
Також колишній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що британські війська мають допомагати захищати кордон України у межах ймовірної мирної угоди.
Коментарі