У Швеції найвища смертність за останні 150 років
Швеція вирізнялася з-поміж країн Європи найменш жорсткими карантинними заходами для протидії поширенню коронавірусу. Зараз там зафіксували найвищі показники смертності протягом І півріччя за 150 років відповідної статистики.
Від початку року до кінця червня Covid-19 забрав життя біля 4,5 тис. шведів. Зараз цифра зросла до 5,8 тис. життів. Значно більший відсоток, ніж в інших країнах Скандинавії, хоча все ще нижчий, ніж в таких як Велика Британія чи Іспанія. Про це пише британська The Guardian.
За півроку 2020-го в 10-мільйонній Швеції померла 51,4 тис. осіб – найбільше від 1869 року, коли померла 55,4 тис. осіб. Тоді в 4-мільйонній країні лютував голод.
Під час І півріччя пандемії смертність в Швеції виросла на 10%, порівняно з аналогічними періодами попередніх п'яти років. У квітні смертність була на 40% вищою, ніж в той же місяць у попередні роки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали країни з великими економічними втратами через пандемію
Швеція відмовилася від суворих карантинних заходів у боротьбі проти COVID-19, покладаючись на свідомість громадян щодо засобів безпеки та дотримання соціальної дистанції. Більшість навчальних залишилися відкритими, а бізнес продовжував працювати.




















Коментарі