пʼятниця, 21 серпня 2020 06:00

У Швеції найвища смертність за останні 150 років

У Швеції найвища смертність за останні 150 років
Люди відпочивають в парку Стокгольма в квітні / Reuters

У Швеції найвища смертність за останні 150 років

Швеція вирізнялася з-поміж країн Європи найменш жорсткими карантинними заходами для протидії поширенню коронавірусу. Зараз там зафіксували найвищі показники смертності протягом І півріччя за 150 років відповідної статистики.

Від початку року до кінця червня Covid-19 забрав життя біля 4,5 тис. шведів. Зараз цифра зросла до 5,8 тис. життів. Значно більший відсоток, ніж в інших країнах Скандинавії, хоча все ще нижчий, ніж в таких як Велика Британія чи Іспанія. Про це пише британська The Guardian.

За півроку 2020-го в 10-мільйонній Швеції померла 51,4 тис. осіб – найбільше від 1869 року, коли померла 55,4 тис. осіб. Тоді в 4-мільйонній країні лютував голод.

Під час І півріччя пандемії смертність в Швеції виросла на 10%, порівняно з аналогічними періодами попередніх п'яти років. У квітні смертність була на 40% вищою, ніж в той же місяць у попередні роки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали країни з великими економічними втратами через пандемію

Швеція відмовилася від суворих карантинних заходів у боротьбі проти COVID-19, покладаючись на свідомість громадян щодо засобів безпеки та дотримання соціальної дистанції. Більшість навчальних залишилися відкритими, а бізнес продовжував працювати.

Зараз ви читаєте новину «У Швеції найвища смертність за останні 150 років». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути