Ексклюзиви
середа, 14 лютого 2024 20:25

Спікер Джонсон проти законопроєкту про підтримку України - його можуть не ухвалити

Спікер Джонсон проти законопроєкту про підтримку України - його можуть не ухвалити
Спікер Палати представників США Майк Джонсон заявив, що республіканці не підтримають проєкт. Фото: ABC

Спікер Палати представників США Майк Джонсон проти ухвалення законопроєкт про виділення допомоги Україні.

Він заявив, що документ ігнорує захист кордону. Сказав про це на пресконференції керівництва Республіканської партії у Палаті представників, передає "Європейська правда".

"Дозвольте чітко заявити: Палату представників під керівництвом республіканців не змусять ухвалити законопроєкт про іноземну допомогу, проти якого виступає більшість сенаторів-республіканців і який не містить заходів для захисту нашого власного кордону", - заявив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спікер Джонсон хоче зустрітися з Байденом перед голосуванням за допомогу Україні

Джонсон вважає, що Білий дім не може розв'язати міграційну кризу на кордоні з Мексикою. Спікер нагадав про імпічмент міністра внутрішньої безпеки Алехандро Майоркаса, який ухвалили напередодні.

"Потрібно ще багато чого зробити для захисту кордону. І те, що цього тижня вийшло в Сенаті, цю проблему ігнорує", - додав Джонсон.

13 лютого Сенат США схвалив законопроєкт про допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню.

Законопроєкт набрав 66 голосів з 60 необхідних.

Тепер документ відправлять на розгляд Палати представників.

Спікер Палати республіканець Майк Джонсон натякав, що може не винести законопроєкт на голосування.

Зараз ви читаєте новину «Спікер Джонсон проти законопроєкту про підтримку України - його можуть не ухвалити». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути