Дочка Георгія Гонгадзе Соломія потрапила в число ста найкращих студенток британських університетів і бореться за титул найвидатнішої студентки Великої Британії.
Віддати свій голос за Соломію Гонгадзе можна на сайті проекту The Tab Future 100, - пише ZIK.
The Tab Future 100 – це рейтинг британських студенток, націлених на значні досягнення в майбутньому. Вони змагаються за титул найвидатнішої студентки Великої Британії.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У справі Гонгадзе залишився єдиний свідок
Під егідою компанії J.P. Morgan організатори конкурсу відібрали сотні видатних студенток з 25 університетів по всій Великій Британії, і тепер настала черга аудиторії визначити, хто має стати номером один.
30 найкращих студенток будуть запрошені на ексклюзивний навчальний захід, який відбудеться в штаб-квартирі J.P. Morgan у Лондоні. Голосування закінчується 18 квітня, о 17:00.
Як член дослідницького центру Лондонського королівського коледжу, американка українського походження Соломія Гонгадзе займається розробкою рекомендацій у сфері політики цифрової оборони. Вона також є помічником редактора Північноамериканського видання "Діалог" журналу "Політичне співтовариство" Лондонського королівського коледжу.
2016 року Соломія працювала над проектом в авторитетному аналітичному центрі Chatham House, роблячи переклади з української мови та беручи участь у створенні короткого документального фільму про зародження українського громадянського суспільства. Вона вивчає проблеми сучасних міст як молодіжний консультант із питань політики у сфері лондонського транспорту.
2017 року Соломія стала фіналісткою конкурсу "Політичний ідол" Інституту політики Лондонського королівського коледжу, де вона представила варіанти вирішення житлової кризи у Великій Британії. Крім того, вона є старостою курсу і представляє інтереси своїх однокурсників.
Український опозиційний журналіст Георгій Гонгадзе, засновник видання "Українська правда" зник 16 вересня 2000 року. 2 листопада в лісі біля Таращі знайшли обезголовлене тіло. ГПУ визнала, що тіло належить зниклому журналісту, майже два роки потому, 3 вересня 2002.
Коментарі