Пʼятниця, 11 липня 2008 18:32

Віктор Каліна вчадів у будинку доньки

63-річний Віктор Каліна з села Малий Чернятин Калинівського району Вінниччини задихнувся димом від тліючого дивана 7 липня. Чоловік помер у будинку доньки Катерини Гижі.

Віктор Каліна був напідпитку, ліг на диван із цигаркою. Чоловіка знайшли сусіди. У нього обгоріли ноги та живіт. У кишені піджака знайшли задимлені гроші. За день до пригоди він отримав пенсію.

Того дня доньки вдома не було, вона з чоловіком поїхала на сватання до племінниці в село Бохоники Вінницького району.

Віктор Каліна виховав із дружиною трьох синів та сімох доньок. Після смерті дружини Антоніни два роки жив у дітей по черзі.

— За кілька днів казав: "Навіщо я живу, робити не можу, нікому не поможу", — згадує троюрідний брат Володимир Дудник, сільський голова Малого Чернятина. — У колгоспі робив з ранку до ночі в резинових чоботях. Хворів на туберкульоз.

Його доньку Катерину позбавили батьківських прав на трьох дітей — 10-річну Ольгу, 7-річну Ніну та Анатолія, 3 роки. Їх виховує брат жінки 30-річний Віктор. Із дружиною Тетяною вони 25 років не мали дітей. Прийомну сім"ю створили в березні цьогоріч. Анатолій називає  прийомних батьків "дядя Вітя", "тьотя Таня". Про рідних не згадує.

Віктора Каліну поховали 8 липня на кладовищі в Малому Чернятині біля дружини.

Зараз ви читаєте новину «Віктор Каліна вчадів у будинку доньки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода