Ексклюзиви
Четвер, 28 серпня 2008 18:34

Пошукова служба "ГПУ"

Ви можете відсилати ваші листи та фотографії на адресу редакції. Не забудьте вказати зворотну адресу й контактний телефон. Якщо ви побачили знайоме прізвище — будь ласка, скажіть тій людині чи повідомте в редакцію: Пошукова служба "ГПУ", редакція "Вінницька газета по-українськи", вул. Некрасова, 25, Вінниця, 21007.Миронова Марія розшукує Чернявську Ольгу Данилівну, 1946 р. н.

"Шукаю рідну сестру Ольгу. Її дівоче прізвище Парфеній. У 1985–1986 роках поїхала на роботу у Вінницьку область, де працювала дояркою".


Просянникова Людмила Миколаївна розшукує Борейко Тетяну Михайлівну, 1960 р. н.

"Шукаю племінницю. Вона народилася в Могилів-Подільському Вінницької області. Її маму звали Майя, працювала продавцем. Останній раз племінницю бачила 1962 року після розлучення мого брата з Майєю. Наша сім"я тоді виїхала з Могилева-Подільського. Таня з мамою залишилася там".


Москаленко Інна Леонідівна розшукує Торохтія Віктора Семеновича, 1924 р. н.

"Шукаю дідуся або будь-яких родичів із с. Воробіївка, Немирівського р-ну. У 1942 році його вивезли в Німеччину на роботу. Із ним були односельці Топчій Іван та Будяк Василь. На Вінниччині в діда осталася мати Гук Мотря Микитівна, 1890 р. н. і брат по матері Кулик Федір Артемович".

Зараз ви читаєте новину «Пошукова служба "ГПУ"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода